گیره چسبی صافکاری

در انجام صافکاری ابزارآلات و تجهیزات متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد تا کار به درستی انجام شود. یکی از مراجعات زیاد افراد تو رفتگی بدنه خودرو در اثر تصادف می باشد.  یکی از ابزارهایی که در صافکاری بسیار کاربردی است و برای انجام تورفتگی های ماشین زیاد استفاده می شود گیره چسبی صافکاری می باشد. با استفاده از گیره صافکاری می توان تورفتگی هایی که در بدنه خودرو وجود دارد را به راحتی ترمیم کرد.

برای اینکه بتوانید از این وسیله استفاده نمایید باید آن را بر روی محلی که آسیب دیده است قرار دهید و سپس با استفاده از چسب های مخصوص صافکاری گیره را ثابت نگهداریم تا از جای خود تکان نخورد. بعد از اینکه این کار انجام شد باید از اهرم کششی استفاده نمایید تا آن را درون گیره صافکاری قرار دهید.

گیره چسبی صافکاری
گیره چسبی صافکاری

بعد از انجام این کار برای از بین بردن فرورفتگی های خودرو باید به بدنه خودرو آسیب دیده تکیه بزنید و سپس فرورفتگی هارا به عقب بکشید با انجام این کار تمام آسیب دیدگی های خودرو به راحتی ترمیم و تعمیر می گردد. پیشرفت فنّاوری باعث پیشرفت همه صنایع شده است درنتیجه صافکاری نیز یکی از فعالیت هایی است که توانسته عملکرد خود را به صورت پیشرفته و مدرن ایجاد کند. در دنیای امروز برای رفع آسیب دیدگی خودرو از ابزارهای پیشرفته ای استفاده می شود که گیره صافکاری یکی از آن ها می باشد. بهتر است بدانید استفاده از ابزارهای سنتی و گیره صافکاری عملکرد یکسانی دارد اما استفاده از گیره صافکاری به صورت مدرن در عصر جدید مزایای زیادی می تواند داشته باشد که در ادامه مطلب به مزایای استفاده از گیره صافکاری اشاره خواهیم کرد. قطعا برای موفقیت در هر کسب و کاری رضایت سفارش دهنده مهم است و استفاده از ابزار مدرن علاوه بر سهولت بخشیدن در کارها سبب انجام کار به صورت دقیق می شود که همین امر سب افزایش رضایت سفارش دهنده و در نتیجه فروش می شود.

مشاهده مطلب
دستگاه اره افقی بر

مزایای استفاده از گیره چسبی صافکاری

با استفاده گیره چسبی صافکاری می توانید به میزان بالایی سرعت خود را افزایش دهید و این یکی از دلایلی است که افراد از این فنّاوری پیشرفته و مدرن استقبال بیشتری می کنند. یکی دیگر از مزایایی که گیره چسبی صافکاری دارد استفاده آسان از آن است که هر فردی با کمی آموزش می تواند به راحتی آن را یاد بگیرد و به صورت تخصصی به صافکاری ماشین ها بپردازد.

ابزار مدرن صافکاری مانند گیره چسبی صافکاری برای بسیاری از صافکاران مورد علاقه است زیرا سبب سهولت در کار می شود.

استفاده از میله صافکاری  که بسیار هم پر طرفدار است نیازمند قدرت بدنی بالایی نیست و تنها با استفاده از یک اهرم کششی در کنار گیره صافکاری می توانیم بدنه یک خودرو آسیب دیده را تعمیر و ترمیم نماییم. هنگامی که از گیره صافکاری برای تعمیر و ترمیم خودرو استفاده می نماییم باعث اجرای دقیق کار و بی نقص بودن کار می شود. این یکی از دلایل محبوبیت این ابزار است!

در نتیجه ماشین آسیب دیده به صورت دقیق ترمیم می شود. البته علاوه بر مزایای گیره چسبی دارای معایبی نیز هستند که برای نمونه به دلیل پیچیدگی و فنّاوری پیچدِه که در آن به کار رفته است می بایست برای خرید آن باید هزینه بالایی را بپردازید و اگرچه با پیشرفت این صنعت فنّاوری های قدیمی نمی تواند پاسخگوی ترمیم و تعمیر ماشین های جدید باشد.

این ابزار باعث انجام کار به بی نقص ترین حالت می شود .

گیره صافکاری
گیره صافکاری

صافکاری و انجام تعمیر و ترمیم بدنه ماشین کار بسیار سخت و دشوار است و تا به امروز ابزار جدیدتری به کمک افرادی که در این شغل تخصص دارند آمده است که یکی از آن ها گیره چسبی صافکاری می باشد.

مشاهده مطلب
وینچ کشنده کاربرد و خرید

با توجه به مزایای بی شمار این ابزار هنو هم قصد انجام صافکاری با ابزار سنتی را دارید؟

انجام صافکاری چقدر اهمیت دارد؟

صافکاری مدرن به صورت کلی زمانی انجام می شود که خودرو زیاد آسیب  ندیده باشد و تنها به چند ترمیم کلی یا جزئی نیازمند باشد. یکی از تفاوت هایی که در تعویض قسمتی از بدنه و یا ترمیم آن وجود دارد مربوط به هزینه است که صافکاری با هزینه کمتری انجام می شود اما تعویض هزینه زیادی دارد. و تفاوت حالت تعویض و یا صافکاری تنها به میزان آسیب دیدگی آن بستگی دارد.

خرید ابزار چسبی صافکاری

برای خرید انواع ابزار چسبی صافکاری به صورت مستقیم از حسن آباد تهران با بهترین قیمت : تگرگ کش، انواع میله صافکاری، کلیه ابزارهای صافکاری، میز و … با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *