چسب سرد یا زنده صافکاری

چسب سرد یکی از انواع چسب های پرمصرف در صنعت صافکاری است که با قدرت چسبندگی بالا، فرایند اتصال را به شکل بسیار مطلوبی انجام می دهد. با کمک این چسب می توان فرورفتگی های ایجاد شده بر روی سطوح خودرو ها را از بین برد. اگر بیشتر می خواهید با ماهیت چسب سرد صافکاری آشنا شوید لطفا تا انتهای مطلب با ایتال صنعت باشید.

چسب سرد یا زنده صافکاری
چسب سرد یا زنده صافکاری

کاربرد چسب زنده صافکاری

چسب از دسته محصولاتی است که در بسیاری از صنایع به منظور ایجاد اتصال و چسبندگی مورد استفاده قرار می گیرد. در بخش صافکاری این ابزار مصرفی نیز وظیفه چسبندگی را دارد اما شاید بپرسید که این چسبندگی در صافکاری به چه صورت است و برای چه مواردی استفاده می شود. باید بگوییم که وقتی یک خودرو بنا به هر دلیلی آسیب می بیند و سطح آن دچار فرورفتگی می شود بایستی به یک صافکار ماهر مراجعه کرد. صافکار نیز با استفاده از تکنیک و روش های مختلف و با کمک ابزار آلاتی که دارد اقدام به صاف و یکدست نمودن سطح و بدنه خودرو می کند. از جمله این تکنیک ها، استفاده از چسب سرد است. بدین صورت که چسب سرد را بر روی قسمت هایی که دچار فرورفتگی شده می چسبانند سپس آن را به شدت می کشند تا فرورفتگی های ایجاد شده کاملا صاف شود.

قبل از استفاده، بایستی سطح مد نظر با برس تمیز گردد تا عاری از هر گونه ذرات گرد و غبار شود سپس چسب را با کمک ابزارآلات مخصوص چسباند. البته قبل از هر اقدامی باید درصد آسیب دیدگی مورد ارزیابی قرار بگیرد تا مشخص شود که آیا با استفاده از چسب سرد رفع می شود یا خیر. معمولا حدود 80 درصد از فرورفتگی های ایجاد شده بر روی بدنه خودرو را با کمک این روش می توان ترمیم کرد. حال اگر میزان ناهمواری ها زیاد باشد صافکار مجبور است که روش های موثر دیگری را به کار ببرد.

مشاهده مطلب
میله صافکاری بررسی و خرید

ویژگی چسب سرد صافکاری

در بخش قبل با کاربرد چسب زنده در صنعت صافکاری آشا شدیم و به این موضوع اشاره نمودیم که این چسب برای ترمیم فرورفتگی های روی بدنه خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. اما برای این که بتواند این کار را به درستی انجام دهد باید از قدرت چسبندگی فوق العاده ای برخوردار باشد تا با ایجاد کشش، فرورفتگی و ناهمواری های ایجاد شده صاف شوند. پس قابلیت چسبندگی بالا یکی از مهترین شاخصه چسب سرد در صنعت صافکاری به حساب می آید. هر چقدر که قدرت چسبندگی بالاتر باشد، قابلیت اتصال به ابزارآلات ضربه زن صافکاری هم بیشتر خواهد بود. از دیگر ویژگی این چسب می توان به انواع سری آن اشاره نمود. قیمت مناسب و در دسترس بودن این ابزار مصرفی در بخش صافکاری موجب شده تا به شکل گسترده ای مورد استفاده قرار بگیرد.

ویژگی چسب سرد صافکاری
ویژگی چسب سرد صافکاری

خرید اینترنتی چسب زنده صافکاری

چسب زنده در صنعت صافکاری به دلیل کاربردی بودن از مصرف بسیار بالایی برخوردار است. در همین زمینه، مجموعه ایتال صنعت با داشتن سابقه ای طولانی در فروش انواع تجهیزات و ابزارآلات مورد نیاز صافکاری، چسب سرد را با بالاترین کیفیت و قیمتی کاملا اقتصادی به دست متقاضیان می رساند. چنانچه قصد خرید این محصول را دارید می توانید درخواست خود را به صورت اینترنتی سفارش سازی کنید و از کیفیت آن در جهت مصارف صافکاری نهایت بهره را ببرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *