معرفی هیلتی شارژی و سایر محصولات این برند

یکی از ابزار های مهم و کاربردی که در صنعت ساختمان سازی همیشه مورد استفاده است، هیلتی نام دارد. وظیفه و کارکرد این دستگاه تخریب می باشد. هیلتی عملیاتی که وقت و انرژی و هزینه زیادی دارد را با سرعت و قدرت بالا، در کمترین زمان، کمترین هزینه و نیرو انجام می­دهند. هیلتی شارژی همچنین، کار ها و تخریباتی که باید با دست انجام شود را به راحتی و همان طور که گفتیم در زمان کم انجام می دهد. با این حال شما می توانید برای تخریباتی که لازم است دستی انجام شود، از تجهیزات هیلتی استفاده کنید.

بدیهی است که شما برای خرید و انتخاب تجیزات صنعتی، باید یکی از بهترین مدل ها را انتخاب کنید. ما به شما وسیله و تجهیزات صنعتی هیلتی را معرفی می کنیم. این ابزار ساختمانی از نظر کیفیت، رتبه بالایی دارد.

ابزار هیلتی شارژی دارای تنوع زیادی هستند و دست شما را در انتخاب انواع ابزار صتعتی باز گذاشته اند. یکی از وسایل مهم، با کیفیت و پر کاربردی که شما می توانید برای کار های ساختمانی خود تهیه و خریداری کنید، ابزار هیلتی شارژی قویی است که در بازار عرضه می شوند.

همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم، این ابزار و تجهیزات، کیفیت خوبی دارند و استفاده از آن ها باعث سریع و بهتر انجام شدن، کار شما می شود.

نحوه عملکر هیلتی های شارژی

درکارها و پروژه های ساختمانی ممکن است که لازم باشد دیواری با جنس بتنی تخریب شود و یا کف زمین برای لوله کشی تخریب شود. به طور کلی از این قبیل کار ها در ساختمان سازی زیاد پیش می آید؛ در این صورت شما باید وسیله و ابزار قدرت مندی داشته باشید تا بتوانید این کار ها را به درستی انجام دهید.

مشاهده مطلب
خرید انواع پیکور شارژی

شما لازم است برای انجام این چنین کارهایی از ابزار هیلتی شارژی قوی استفاده کنید. کار با تجهیزات هیلتی بسیار آسان است و نیاز به قدرت زیادی از طرف شما ندارد. ابزار هیلتی وسیله است که با برق کار می کند که البته نسخه شارژی آن هم وجود دارد.

یک موتور در هیلتی شارژی وجود دارد که با فعال شدن و چرخیدن این موتور نیروی زیادی تولید می شود و باعث تخریب دیوار بتنی و یا کف و غیره می شود. این خرخش فرکانس های بالایی تولید می کند که در آخر باعث می شود یک نیروی ضربه ای با قدرت بالا تولید شود.

در این میان، هیلتی­های شارژی، سادگی انجام پروژه و حمل ابزار را دوچندان کرده­اند. مدیریت منابع انرژی و سیستم باطری­های بی­سیم این امکان را می­دهد که در سایت­های کارگاهی و ساختمانی بدون نیاز به برق،پروژه­های صنعتی انجام شوند.

انواع محصولات هیلتی:

در این قسمت از مقاله می خواهیم انواع محصولات هیلتی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

انکر بولت، چکش برش و سوراخ کاری، چسب هیلتی، سیستم های اندازگیری، مته و قلم دستگاه،میخ و چاشنی (سیستم های کناف)، میخکوب ها.

انکر بولت

انکر بولت وسیله ای مانند بست است، که وظیفه آن متصل کردن اجسام و یا سازه ها به سنگ،بتن و سایر مصالح ساختمانی است.

چکش برش و سوراخ کاری

یکی از وسیله هایی که برای تخریب سازه ما مهم است، چکش های بتن کن هیلتی است.

چسب هیلتی

همان طور که می دانید هیلتی یکی از برند های معروف و معتبر در مصالح ساختمانی است، که انواع تجهیزات ساختمانی را تولید می کند. چسب های هیلتی برای نصب آماتور در سطح های عمودی و افقی است و همچنین از این چسب برای، تقویت سازه های بتنی، اصلاح ابعاد سازه های بتنی و مقاوم سازی استفاده می کنند.

مشاهده مطلب
کمان صافکاری

سیستم های اندازگیری

وقتی می گوییم سیستم های اندازگیری، منظورمان میزه لیزری است که با لمس کردن یک دکمه که روی آن قرار دارد، می توانیم زاویه،سطح،حجم، رابطه فیثاغورثی، طول و غیره را محاسبه کنیم.

مته و قلم دستگاه

یکی دیگر از اجزای دریل که قابلیت سوراخ کردن اشیا را دارد مته است. نکته ای که باید درباره مته بدانید این است که این وسیله قابلیت سوراخ کردن آلمینیوم، مس، آهن، بتن، چوب، مصالح ساختمانی و نظایر آن را دارد.

میخ و چاشنی

برای اتصال وسیله ها و تجهیزات گوناگون به سطوح بتنی از میخ و چاشنی هیلتی استفاده می کنند.

محصولات هیلتی انواع دیگری نیز دارند که شارژی است و قدرت بالای دارند. ما قصد داریم انواع هیلتی های شارژی را به شما معرفی کنیم.

انواع هیلتی های شارژی

دریل پیچ گوشتی هیلتی شارژی، چکش تخریب هیلتی شارژی، دریل چکشی هیلتی شارژی، چکش بادی شارژی، دریل بتن کن شارژی. تجهیزاتی که نام بردیم بهترین هیلتی های شارژی قویی بودند که در بازار عرضه می شوند.

سخن پایانی

ما در این مقاله سعی کردیم که انواع و بهترین هیلتی ها را به شما معرفی کنیم. امیدواریم که با مطالعه این مقاله با بهترین برند تجهیزات ساختمانی آشنا شده باشید. برای خرید مستقیم انواع مصحولات هیلتی با سایت ابزار ایتال صنعت همراه باشید.

تولید محتوا : فرمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *