معرفی محصولات برند آروا

در حقیقت برند آروا در حوزه ابزارآلات صنعتی فعالیت دارد. این شرکت با تعیین نقشه کار و فعالیت خود در این حوزه توانسته رضایت مشتریان خود را به دست آورد و با تولید باکیفیت محصولات و ابزارآلات صنعتی توانسته نقش موثری در بهبود خط تولید داشته باشد. در اینجا به منظور آشنایی بیشتر با معرفی محصولات برند آروا لازم است ادامه مطلب را دنبال کنید.

معرفی محصولات برند آروا
معرفی محصولات برند آروا

ارائه خدمات و شناسایی محصولات برند آروا

برند آروا در یک مجموعه بزرگ 11 طبقه که از واحدهایی همچون انبار، واحد فروش، واحد مشاوره و خرید، تست محصول و…تشکیل شده قرار دارد. همان طور که می دانید مهم ترین ماموریت هر شرکتی کسب رضایت مشتری است و شرکت آروا تمام تلاش خود را کرده است در جهت تولید مرغوب و باکیفیت محصولات صنعتی گام بردارد و محصولی مطمئن و سالم را با رعایت اصول و استانداردهای ایمنی در اختیار مشتری قرار دهد. یکی از بهترین بخش هایی که این شرکت در خود جای داده است، ارائه خدمات پس از فروش بوده که بسیار تخصصی عمل می کند و با دانش علمی و فنی که دارد توانسته در حوزه فروش نقش پررنگی داشته باشد.

یکی از مواردی که مشتری در حین خرید ممکن است به آن اشاره داشته باشد، همین خدمات پس از فروش است که در صورتی که این محصولات برند آروا نیاز به بررسی و حتی تعمیر داشته باشند در کوتاه ترین زمان ممکن و کمتر از 24 ساعت کارشناسان این حوزه به بررسی و ارزیابی عیوب این محصول می پردازند. از دیگر خدمات ارائه شده توسط این شرکت به مشتریان خود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برخورداری از پیک رایگان
 • مشاوره جهت خرید و گاها تعمیر محصول
 • برخورداری از تکنسین های حرفه ای و مجرب
مشاهده مطلب
10 مدل از پرفروش ترین دستگاه های جوش برند آروا  

در واقع این شرکت مهم ترین شعار خود را دانش علمی کارشناسان و متخصصان با دانش و با تجربه خود عنوان کرده است، چرا که مهم ترین گنجینه های با ارزش این شرکت هستند و حضور این افراد در این مجموعه موجب دلگرمی و بهبود سریع و پیشرفت مجموعه می شود. آن ها به بررسی و تعمیر  به موقع اینورتر، ابزارآلات جوشکاری، دریل و… پرداخته و محصولاتی بدون نقص را ارائه می دهند.

ارائه خدمات برند آروا

بررسی و معرفی تمام محصولات برند آروا

برند آروا ابزارآلات مختلفی را در زمینه های ایمنی، بادی، برشی، برقی، جوش، دستی و موتوری ارائه می دهد که در ادامه به بررسی هر یک از  محصولات برند آروا پرداخته شده است:

بررسی و معرفی تمام محصولات برند آروا
بررسی و معرفی تمام محصولات برند آروا

ابزارآلات ایمنی شامل: دستکش ایمنی، عینک ایمنی، شیشه ماسک، ماسک جوشکاری و.. است. این محصولات در کارگاه های خاص و ایمن تولید شده که کم ترین خطر را برای افراد ایجاد می کند. وجود این ابزارآلات قبل از شروع کار در حفظ جان کارگران بسیار اهمیت دارد.

 • ماسک جوشکاری

این ماسک با پیشرفته ترین ابزارآلات ایمنی تهیه و تولید گردیده است. در این وسیله از لنزهایی با درجه 9 الی 13 استفاده شده تا در حین جوشکاری خطری برای آسیب به چشمان افراد نداشته باشد. این ماسک بیشتر برای کارهای جوشکاری از قبیل، آرگون، الکترودی و… مناسب است. از نظر ایمنی بسیار عالی عمل کرده و جرقه های حاصل از جوشکاری را تا حدامکان از صورت افراد حفظ می کند.

اینورتر جوشکاری اروا
اینورتر جوشکاری اروا
 • شیشه ماسک

شیشه ماسک یکی دیگر از محصولات برند آروا بوده که این شرکت توانسته با بهترین کیفیت و در ابعاد و اندازه های مختلفی تهیه کند. این شیشه در رنگ بندی های متنوعی بسته به نیاز شما طراحی شده است. می توانید در صورت نیاز از آن ها استفاده نمایید.

 • عینک ایمنی

همان طور که می دانید، عینک ایمنی جزء اصلی و پرکاربرد در جوشکاری و انجام کارهای فنی و صنعتی است. این عامل ابزاری مهم برای کارگران این حوزه است که با استفاده از آن بتوانند از آسیب به چشمان خود جلوگیری کنند. شرکت آروا توانسته است این عینک را با بالاترین کیفیت و ایمنی ممکن و با استفاده از محصولات مرغوب و مطمئن تولید کند و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

 • دستکش ایمنی

قبول کنیم که برای کارهای سخت از قبیل، جوشکاری یا فعالیت هایی در حوزه صنعت نیازمند دستکش های ایمنی هستیم تا مراقبت های اولیه را از خود و بدن خود داشته باشیم. این ابزار شاید خیلی مهم به نظر نرسند، اما برای افرادی که بیشترین فعالیت خود را با دست انجام می دهند، بسیار ضروری بوده و باید دقت کافی جهت تولید آن صورت گیرد. جهت تولید این وسیله از پارچه های پلی استر و ضد سایش استفاده شده است که مقاومت بالایی در حین کار دارند و کمترین آسیب را به دستان کارگران وارد می کنند.

مشاهده مطلب
10 مدل از پرفروش ترین دستگاه های جوش برند آروا  

تمام محصولات آروا

جدیدترین محصولات برند آروا

برند آروا محصولات متنوع و بیشماری را در حوزه صنعت تولید و به بازارعرضه کرده است، اگر بخواهیم جدیدترین نمونه های محصولات برند آروا را نام ببریم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چکش تخریب(پیکور)16 کیلویی 1700 وات مدل 5250
 • پیکور17.6 کیلویی 1800 وات مدل 5250
 • چکش تخریب(پیکور) 16 کیلویی 1700 وات مدل 5253
 • چکش تخریب(پیکور) 26 کیلویی 2100 وات مدل 5262
جدیدترین محصولات برند آروا
جدیدترین محصولات برند آروا

جدیدترین محصولات آروا

بررسی ابزارآلات بادی در برند آروا

از مهم ترین ابزارآلات بادی در برند آروا به نمونه های زیر اشاره شده است:

 • پیستون بادی
 • میخکوب و منگنه
 • پمپ باد
 • باد پاش
 • فیلتر دوقلو
 • درجه باد لاستیک

این ابزارآلات بیشترین کارکرد خود را از طریق انرژی باد به دست می آورند. هوای فشرده شده در این محصولات نیروی لازم را برای حرکت و استفاده از آن ها فراهم می کند. به این صورت که انرژی باد از طریق شلنگ فنری موجود در آن وارد دستگاه شده و موجب حرکت دستگاه می شود.

 • تقسیم بندی ابزارآلات بادی این برند

بادپاش. این وسیله برای به حرکت درآوردن جریان باد استفاده می گردد. در این وسیله از آلومینیوم برای استحکام و پایداری محصول استفاده شده که به راحتی می تواند موجب انتقال باشد شود و از ایجاد گرد و خاک جلوگیری کند.

کمپرسور باد. همان طور که می دانید این وسیله به وفور در زندگی رومزه ما استفاده می شود و از آن در تنظیم میزان هوای وسایلی از قبیل، لاستیک دوچرخه، اتومبیل و … استفاده می گردد. قطعات به کار رفته در این سیستم بسیار باکیفیت بوده و قابلیت این را دارند که هوای پر فشار ایجاد کنند.

میخکوب. این وسیله برای فعالیت خود به انرژی باد احتیاج دارد، لذا با استفاده از باد به قرارگیری میخ و منگنه روی دستگاه کمک می کنند.

مشاهده مطلب
10 مدل از پرفروش ترین دستگاه های جوش برند آروا  

پیستوله بادی. از این وسیله بیشتر برای استفاده از رنگ روی ابزارلات استفاده می شود. به دلیل پاشش بسیار خوبی که دارد، به راحتی می تواند بدون کم ترین آسیب در مکان های مختلف به کار رود.

ابزارآلات بادی در برند آروا

بررسی ابزارآلات برشی در برند آروا

از مهم ترین ابزارآلات برشی در معرفی محصولات برند آروا به نمونه های زیر اشاره شده است:

 • صفحه برش (سنگ برش)
 • تیغ اره و کمان اره

در حقیقت امروزه در فعالیت هایی از قبیل، ساختمان سازی ما به دستگاه های برش احتیاج داریم. این دستگاه ها به این منظور طراحی شده اند که در حین کار کمترین آسیب را به فرد انجام دهنده وارد کنند. از مهم ترین دستگاه های برش می توان به صفحه برش (سنگ برش) و تیغ اره و کمان اره اشاره کرد که کارهایی از قبیل، برشکاری، تراشکاری، سوراخکاری و… انجام می دهند.  این شرکت از مقاوم ترین قطعات خود برای ساخت و برش استفاده کرده است تا نیاز مشتریان در این حوزه را برطرف کند. در مجموع ابزارآلات برش داده شده به چندین دسته طبقه بندی می شوند که شامل:

 • دیسک های گرانت بر
 • سرامیک بر
 • تیغ اره

صفحه برش (سنگ برش)

این وسیله در ابعاد و انواع مختلفی ساخته و طراحی شده است. همان طور که از نامش پیداست این قطعه برای برش سنگ استفاده می شود. تیغه های به کار رفته در این محصول از جنس الماس بوده که به دلیل مقاومت بالایی که دارد بسیار حائز اهمیت است.

تیغ اره و کمان اره

این وسیله جزء مواردی است که بسیار در زندگی امروزه کاربرد دارد. مهم ترین وسیله جهت فعالیت نجاران است که با اره به برش و خرد کردن قطعه موردنظر می پردازند. جنس آن هم از آلومینیوم است.

مشاهده مطلب
10 مدل از پرفروش ترین دستگاه های جوش برند آروا  

ابزارآلات برشی در برند آروا

بررسی ابزارآلات برقی در برند آروا

از مهم ترین ابزارآلات برقی در معرفی محصولات برند آروا به نمونه های زیر اشاره شده است:

ابزارآلات برقی برند آروا
ابزارآلات برقی برند آروا
 • دریل و پیچ گوشتی
 • بتن کن و چکش تخریب
 • سنگ فرز و مینی فرز
 • کارواش خانگی
 • دستگاه پولیش
 • پیستوله برقی
 • اره برقی زنجیری
 • سشوار صنعتی
 • پروفیل بر
 • بلوور

این ابزارآلات با جریان برق کار می کنند. شرکت آروا با تولید این ابزارآلات توانسته کمک شایانی به مشتریان خود در حوزه صنعت و فناوری کند. تمام قطعات به کار رفته در این محصولات از جریان برق در موتورهای خود استفاده می کنند. هم چنین این محصولات به دو دسته شارژی و برقی تقسیم بندی شده که هر کدام کارکرد و عملکرد مختص خود را بسته به فعالیتی که انجام می دهید دارند.

محصولات برند آروا
محصولات برند آروا

این وسیله یکی از محصولات پرفروش در حوزه صنعت است که نمونه شارژی آن با استفاده از باتری های لیتیومی کار می کند. در حقیقت این دسته از محصولات دارای موتورهای بسیار قوی با عملکرد بالا هستند.

نتیجه گیری

در مجموع محصولات برند آروا در بخش های مختلفی با عملکرد متفاوتی طراحی شده اند، کافیست به منظور استفاده از آن ها به این شرکت مراجعه کنید و یا از طریق سایت ایتال صنعت به بررسی و خرید این محصولات اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *