آچار بکس بادی

یکی از پرکاربردترین آچار‌های موجود در بازار، آچار بکس بادی است. که یکی از وسایل بسیار مهم در کار‌های فنی به شمار می‌آید. این ابزار به خاطر وزن و ابعاد کم و کاربرد‌‌های زیادی که دارند، بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند و طرفداران زیادی را دارد.

 

آچار بکس بادی

آچار بکس بادی، ابزاری است که با استفاده از انرژی باد و با قدرت بالا برای باز و بسته کردن مهره و پیچ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به این که آچار‌های بکس بادی، قابلیت آن را دارند که از بریدن پیچ جلوگیری کنند در کار‌های صنعتی و کارخانه‌ها و تعمیرگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در سایت Italsanat.ir  می‌توانید این آچار بکس‌های بادی  را تهیه کنید و از ‌آن‌ها در کار‌های فنی بسیاری استفاده کنید.

این آچار‌های بکس بادی به وسیله‌ی یک شلنگ فنری به کمپرسور بادی وصل می‌شوند‌. و نیروی باد لازم را برای بازو بسته کردن پیچ و مهره‌ها از کمپرسور بادی می‌گیرند. این آچار بکس‌های بادی نسبت به آچار بکس‌های برقی و شارژی کارایی بیشتری دارند و طول عمر  بیشتری را هم  دارند.

آچار بکس بادی، قابلیت باز کردن پرس ‌های پیچ و مهره و یا پرس کردن پیچ و مهره‌ها بوسیله‌ی درایو‌هایی که به آن‌ها متصل می‌شوند را دارند. این آچار‌ها از یک موتور محرکه که  وظیفه‌ی  تنظیم کردن سرعت آچار را برعهده  دارد و یک درایو مربعی شکل که در سایز‌ها مختلفی هستند تشکیل می‌شود. که به  وسیله‌ی این درایو‌ها پیچ و مهره‌ها باز و بسته می‌شوند. یکی از روش‌های تقسیم بندی اچار‌های بکس بادی تقسیم بندی آن‌ها بر اساس شکل این درایو‌ها است.

انواع آچار بکس بادی

اچار‌های بکس بادی که قدرت و سرعت بالایی دارند از این رو در بسیاری از کارگاه‌های تولیدی و صنعتی و بسیاری از مکان‌هایی  که کار‌های فنی انجام می‌دهند مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مشاهده مطلب
خرید ورق گیر_لوله گیر_گیره

آچار‌های بکس بادی به دسته صلیبی و مستقیم و سرکج و تفنگی تقسیم می‌شوند. این آچار‌ها به صورت شارژی هم می‌توانند باشند ولی قدرتی که آچار‌های بوکس بادی دارند این نوع از آچار‌ها ندارند.

مهم ترین مزیت‌های آچار‌های بکس بادی

این‌ آچار‌ها نیازی به استفاده کردن از برق ندارند بنابراین به صرفه تر هستند‌. و بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند. از دیگر مزیت‌های آچار‌های بکس بادی این است که به خاطر استفاده از انرژی باد از قدرت بسیار بالایی برخوردارند و عملکرد ویژه‌ای را دارند و در بسیاری از کار‌های صنعتی و فنی از آن‌ها استفاده می‌شود.

نسبت به آچار بکس‌های دیگر هم از طول عمر بیشتری برخوردار است و بیشتر از آن می‌توانید استفاده کنید. آچار بکس‌های بادی کار را برای باز و بسته کردن پیچ و مهره‌ها راحت کرده است‌ و شما براحتی می‌توانید این پیچ و مهره‌ها را بازو بسته کنید.

زمانی پیش می‌اید که شما پیچ و مهره‌ها را باز و بسته می‌خواهید بکنید ولی نمی‌توانید آچار‌های معمولی را از آن‌جا وارد کنید در این موارد می‌توانید از این آچار بکس‌های بادی استفاده کنید و پیچ و مهره مد نظر خود را بازو بسته کنید.

از دیگر مزیت‌های آچار‌های بکس بادی این است که بدون اینکه مکان ابزار را تغییر دهید پیچ و مهره‌ها را بر روی بست‌ها می‌توانید سفت کنید. و از مزیت‌های گوناگون این اچار‌ها استفاده  کنید. مزیت‌های مختلف این آچار سبب شده که افراد بسیاری استفاده‌های متعددی را از این محصول داشته باشند.

 

در انتخاب آچارهای بکس‌ بادی به نکاتی باید توجه شود؟

از جمله نکاتی که در انتخاب آچارهای بکس بادی باید توجه شود نوع آن است‌‌. که آچاری که انتخاب می‌کنید کارایی برای کار شما را داشته باشد. یکی از راه‌های تقسیم بندی آچار‌ها بر اساس سایز درایو‌‌های مربعی شکل است که برای بازو بسته کردن پیچ و مهره‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. باید متوجه شوید کدام یک از این اچار‌ها مناسب تر از سایر آچار‌ها برای کار شما است.

مشاهده مطلب
راهنمای خرید ابزارآلات بارگیری کوچک

از دیگر مواردی که باید دقت داشته باشد این است که وزن و اندازه آچار ‌های بکس بادی باید بگونه‌ای باشد که بتوانید به راحتی آن را حمل کنید و از آن استفاده کنید. زیرا در صورتی که این آچار‌ها سنگین باشد کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جنس آچار‌های بکس بادی نیز از مواردی است که باید در نظر گرفت. امروزه  آچار‌ها بیشتر از جنس آلومینیومی درست می‌شوند. ولی با گشتن در بازار آچار بکس‌های بادی  می‌بینید که از دیگر جنس‌ها ساخته شده اند‌.

در مجموع

افراد زیادی هستند که برای راحت تر باز کردن و بستن و یا پرس کردن پیچ و مهره‌ها از آچار بکس بادی استفاده می‌کنند. این آچار با قدرت بالایی که از نیروی باد می‌گیرد کمک می‌کند تا به راحتی پیچ و مهره‌ها را بازو بسته کنید.

نسبت به آچار‌های بکس بادی که  به صورت شارژی و برقی هستند از طول عمر بیشتری برخوردارند و بیشتر از آن‌ها استفاده می‌شود. شما می‌توانید برای خرید این اچار‌های بکس بادی به سایت ایتال صنعت مراجعه کنید و این وسیله‌ی کاربردی را خریداری و استفاده کنید. و در کار‌های فنی خود برای  راحت باز و بسته کردن پیچ و مهره‌ها استفاده کنید. جهت سهولت در کار، می توانید با این لینک براحتی به ابزارالات بادی دسترسی داشته باشید.

 

تولید محتوا: کانون تبلیغاتی فرمو

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *