کمپرسور سایلنت

 

کمپرسور باد نوعی ابزار صنعتی است که قادر است انرژی اکتریکی را به هوای فشرده تبدیل کند. انواع کمپرسور ها، هوا را درون مخزن همراه خود حبس کرده و تا جایی این کار را انجام می دهند تا هوای محبوس در محفظه به حداکثر فشار خود برسد. در نهایت، هنگام نیاز می توانید این هوای فشرده شده را آزاد کرده و در فعالیت های مختلف از آن استفاده نمایید. کمپرسور سایلنت که با نام پمپ بی صدا نیز شهرت دارد یکی از گزینه های بسیار مطلوب انواع کمپرسور می باشد که افزون بر کیفیت مناسب، از راندمان کاری بالا و سطح دسیبل پایین نیز برخوردار است. این کمپرسور ها قادر هستند هوای تمیز و با کیفیت را برای استفاده های گوناگون شما فراهم کنند.

کاربرد کمپرسور سایلنت

پمپ های بی صدا در موارد زیادی از مصارف صنعتی گرفته تا کاربرد در منازل به کمک شما می آیند. افزون بر صنایع بزرگ که کمپرسور در آن ها یک ابزار حیاتی به حساب می آید، کارگاه های نجاری، دندانپزشکی، جواهر سازی و از این قبیل موارد نیز می تواند از کمپرسور سایلنت بهره زیادی ببرند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید پمپ باد برای هنرمندان آثار هنری و دستی نیز می تواند کاربرد داشته باشد. تمامی این افراد کمپرسور های سایلنت را به انواع دیگر آن ترجیح می دهند چرا که این افراد به ابزاری نیاز دارند که کمترین صدای اضافی را در محیط کاری کوچکشان ایجاد کند. البته این موضوع در کارگاه های صنعتی بزرگ که عموما سر و صدای زیادی تولید می کنند شاید چندان به چشم نیاید.

مزایای استفاده از کمپرسور سایلنت

همان گونه که از نام آن مشخص است، پمپ های بی صدا علی رغم کمپرسور های معمولی، صدای زیادی تولید نمی کنند. این در حالی است که پمپ های عادی صدای بالا و تیزی ایجاد می کنند که برای افرادی که کارشان با این دستگاه است مشکلاتی از جمله  کم شنوایی و اختلالات عصبی را به همراه داشتند. خوشبختانه، با پیشرفت فناوری ماشین آلات صنعتی، کمپرسور سایلنت تولید شد که به ویژه برای کارگاه های کوچکتر سودمند بود. افزون بر بدیهی ترین ویژگی کمپرسور های سایلنت که عدم ایجاد آلودگی صدا می باشد، موارد مهم دیگری نیز وجود دارند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

مشاهده مطلب
دستگاه کارواش خانگی

  1. کاهش هزینه ها

کمپرسور سایلنت در مقایسه با سایر مدل ها عمر بالاتری داشته و کمتر دچار نقص و خرابی می شود. از این رو، هزینه نگهداری آن تا حد زیادی کاهش می یابد. علاوه بر این موضوع، برای استفاده از پمپ های عادی افراد مجبورند هزینه زیادی را صرف عایق بندی کارگاه و محل کار خود کنند تا صدای خروجی تا حدودی کاهش یابد. به این ترتیب، کمپرسور سایلنت نیازی به عایق بندی نداشته و موجب صرفه جویی بیشتر در هزینه ها می شود. افزون بر تمام این موارد، هزینه برق مدل های کمپرسور سایلنت کمتر از سایر مدل هاست.

  1. دوام و ماندگاری بالا

به طور کلی مدل های کمپرسور سایلنت از قطعات مرغوب تشکیل شده اند و از این رو، این محصول ماندگاری بالا و عمر طولانی دارد. همچنین، قطعات یدکی این دستگاه به راحتی در بازار یافت می شود و بنابراین در صورت خرابی های احتمالی مشکلی نخواهید داشت.

  1. کاربرد های مختلف

به سبب موارد استفاده متنوع، هر قشر یا شغلی از جامعه با هر سطح نیاز، از منزل گرفته تا کارگاه های بزرگ صنعتی می توانند از کمپرسور سایلنت استفاده کنند.

  1. قابلیت سفارش سازی

کمپرسور سایلنت و به خصوص نوع یخچالی آن را می توان بر حسب نیاز سفارش سازی کرد. این بدان معناست که شما هر سه نوع تک فاز، دو فاز و سه فاز برای این دستگاه موجود می باشد و شما بر حسب نوع نیاز خود می توانید دستگاه را با یکی از این سه سفارش سازی کنید. علاوه بر این، امکان تغییر نوع سیم پیچی های داخلی کمپرسور سایلنت نیز برای مشتریان وجود دارد.

سخن آخر

با توجه به مزایا و کاربرد های متعدد این دستگاه، چند وقتی است که خرید کمپرسور سایلنت مورد توجه مشاغل صنعتی و افراد مختلف قرار گرفته است. از این رو، بسیاری از مصرف کنندگان در جست و جوی ساده ترین روش برای خرید این محصول می باشند. اگرچه یکی از راه های مرسوم خرید چنین ابزار هایی، مراجعه به فروشگاه های فیزیکی است، اما امروزه فروشگاه های اینترنتی نیز محبوبیت بالایی پیدا کرده اند. به علاوه، در این صورت نیاز به صرف زمان و انرژی زیادی نیست و احتمال گیج شدن افراد به سبب قیمت ها و برند های مختلف نیز کمتر می شود. از این رو، توصیه ما خرید کمپرسور سایلنت از وبسایت معتبر ایتال صنعت می باشد.

مشاهده مطلب
راهنمای خرید ورق­گیر MDF

تولید محتوا: کانون تبلیغاتی فرمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *