معرفی جدید ترین مگنت­ های  ورق گیر

شاید خیلی از شماها با اسم مگنت ورق گیر آشنا هستید و می­دانید که در کارهای بلند کردن ورق های سنگین وزن و ستون های بلند و فلزی با وزن بالای 100 کیلوگرمی به مهندس و کار ساختمانی و صنعتی کار می­کند. مگنت های ورق گیر با انواع مختلفی به سراسر بازار عرضه می­گردد و طرفداران زیادی را به خود جلب می کند. لازم به ذکر است که این محصول در حین استفاده از قانون و مقررات معینی پیروی می کند و هر سرکارگر یا صاحب کار بایستی تمام اصول را در حین کار بداند تا بعدا دچار مشکل نشود. دقت کنید که هنگام کار با این نوع دستگاه توجه کنید که تمام ورق های این نوع محصول در جاهای صحیح خود قرار گرفته و هیچ فضایی بین گیره و ورق آن وجود نداشته باشد تا در حین بلند کردن اجسام سنگین محصول یا دستگاه موردنظر خراب یا مختل شود. در آخر اینکه هر کسی که قصد کار کردن با این نوع دستگاه مگنت ورق گیر را دارد بایستی ورق­های دستگاه را به صورت عمودی یا افقی دقیق قرار بدهد تا بعدا دچار مشکل نشود و دقت کنید که دستگاه به برق یا کابل کابل متصل شده باشد. در این مقاله مگنت های ورق گیر جدید را به شما معرفی مینماییم

معرفی جدیدترین مگنت های ورق گیر

انواع جدیدترین مگنت های ورق گیر

در ادامه با چند تا از نوع های جدید مگنت ورق گیر آشنا شوید:

  • مگنت ورق گیر الکتریکی

این نوع مگنت ورق گیر با جریان الکتریکی کار می­کند و با قطعات دیسک مناسب این نوع دستگاه و موتور مخصوص به خود برای بلند کردن و جا به جا کردن اشیا و جسم های سنگین در ساختمان سازی و صنعت کاربرد دارد.

مشاهده مطلب
ابزار های بارگیری

  • مگنت ورق گیر دائم

در این نوع دستگاه مگنت، اشیا و جسم های سبک و خیلی کوچک را جا به جا کرده و در صنایع های کوچک و کارگاه های کوچک به کار می رود. لازم به ذکر است که در حین استفاده از این نوع مگنت ورق گیر حتما از ورق های آن اطمینان حاصل کنید که بعدا در حین کار با مشکل مواجه نشوید.

 

  • مگنت ورق گیر دستی

اسم دیگر این نوع مگنت ورق گیر، لیفت بوده که با استفاده از آهنربای مخصوص به خود کار خود را به نحو احسن انجام داده و اسجام را بلند کرده یا جا به جا می کند فقط دقت کنید که این نوع مگنت ورق گیر بسیار حساس بوده که در حین کار تمام استاندارد و ایمن آن را بلد باشید.

انواع جدیدترین مگنت های ورق گیر

نکات مهم در مگنت ورق گیر

  • توجه کنید که گیره های مخصوص به این نوع دستگاه باید در جاهای خشک و مرطوب نگهداری شود.
  • توجه کنید که ورق های این دستگاه محکم و بادوام باشد.
  • توجه کنید که از دوگیره در حین کار استفاده کنید تا در حین جا به جایی یا نگهداری اشیا و جسم های سنگین وزن در کارتان مختل ایجاد نشود.
  • توجه کنید که در حین کار هیچوقت کابل یا پیچ های زیادی را به گیره وصل نکنید.
  • توجه کنید که هیچوقت گیره ها را از سمت بالا به پایین آویزان نکنید زیرا مگنت ورق گیر خراب شده و کار را نیمه تمام می گذارد.

نکات مهم در حین کار با مگنت های ورق گیر

خرید جدیدترین مگنت های ورق گیر

ما در این مقاله به شما از تمام نکات و انواع جدیدترین مگنت های ورق گیر آشنا کردیم حال برای خرید یک مگنت ورق گیر باکیفیت و مقرون به صرفه تر از جاهای دیگر به شما سایت WWW.Italsanat.ir را معرفی می کنیم. شما برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمائید تا با مشاوران محصول صحبت کنید.

مشاهده مطلب
معرفی انواع وینچ های بازار و کارایی هر کدام

تولید محتوا و سئو توسط کانون تبلیغاتی فرمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *