راهنمای خرید و اجاره جرثقیل های ساختمانی (تاور کرین)

یکی از مهم ترین و اساسی ترین تاور کرین یا همان اجاره ی جرثقیل های ساختمانی، قطعات جانبی آن ها می باشد. در حین کار با این جرثقیل یا تاور کرین، تعمیرات لازم را در همان محل کار انجام داده و با ایجاد بتن با بهترین برند و مارک قطعات را در محل کار به اجاره شده ی جرثقیل یا تاور کرین نصب و وصل می کنند تا کار خود را به خوبی و به نحو احسن انجام دهند. لازم به ذکر است که انتخاب یک تاور کرین مناسب و متناسب کار خود برای یک فرد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. هر کسی که قصد کار با این محصول را دارد بایستی قبل از کار حتما به سایت مشخص و با شماره های داخل سایت معرفی شده برای مشاوره تماس حاصل فرمائید. دقت کنید که کسانی که تاور کرین می خرند طبیعتا کسانی هستند که همه جا با آن سروکار دارند و کار خود را با آن ها انجام می دهند. در آخر اینکه بهترین و برند ترین شرکت یا کمپانی تاور کرین، برند پتن فرانسه یا همان potain بوده که در زمینه ی این کار بسیار تجربه دارد.

خرید و اجاره­ ی جرثقیل های ساختمانی یا تاور کرین

 

شرایط و قیمت های اجاره ی جرثقیل های ساختمانی یا همان تاور کرین

ما در این مقاله قصد داریم به کسانی که کار یا حرفه ی آن ها اجاره یی جرثقیل های ساختمانی یا همان تاور کرین هستند، از ویژگی های مهم آن و شرایط خرید آن ها برایتان بازگو کنیم و قبل از خرید بایستی افراد موردنظر برای خرید یا اجاره این مقاله را با دقت خوانده تا اطلاعات کافی برای این عنوان داشته باشند و در حین کار به مشکل مواجه نشوند. لازم به ذکر است که قیمت اجاره ی این نوع محصول به صورت ماهیانه بوده یا به صورت چند ماهه می باشد که هر فردی برای داشتن اطلاعات کافی قادر است با تیم یک مشاوره ی قوی و مطمئن در این زمینه تماس حاصل کند و اطلاعات کافی را کسب کند. در آخر اینکه شرایط این اجاره به این صورت است که در کیان تاور کرین اهداف مهم آن ها، برنامه ریزی یا تعمیر ماشین های بزرگ و جرثقیل دار می باشد.

مشاهده مطلب
جرثقیل برقی چهار کاره

شرایط و قیمت اجاره ی جرثقیل های ساختمانی یا همان تاور کرین

نکات درباره ی اجاره ی جرثقیل ساختمانی یا همان تاور کرین

 • تاور کرین یا همان جرثقیل ساختمانی با نام جالوت برای صنایع ها و مغازه های مربوط به این نوع محصول در سراسر ایران شناخته شده است.
 • دقت کنید که بایستی در حین وصل این نوع تاور کرین یا همان جرثقیل های ساختمانی، اندازه ی حمل و نقطه های بحرانی و حساس در روی زمین را در نظر گرفته و با داشتن تجربه های بالا و بیش تر کار خود را به اتمام برسانید.
 • لازم به ذکر است که هر قطعات این نوع محصول اندازه و وزن معین و استاندارد به خودش را دارد مثلا طول سیم این محصول بایستی براساس نیاز و کاربرد آن نصب شود تا در حین کار با مشکل مواجه نشوید.
 • دقت کنید که بعد از خرید یا قبل از خرید این نوع جرثقیل های ساختمانی بایستی از تمام اطلاعات این نوع محصول را با دقت و خوانا خوانده تا در حین کار با مشکل مواجه نشوید.
 • تعمیر و جوشکاری شده از قطعات این نوع محصول بسیار حساس و مهم می باشد پس بایستی در حین تعمیر از دقت بالا برخوردار باشد.
 • لازم به ذکر است که در محاسبات سیم این جرثقیل های اجاره ایی ساختمانی و تاور کرین بایستی توسط متخصصان و باتجربه ها انجام شده و با دقت بالا تعیین و تکلیف شود.

 • کاربرد این نوع محصول برای حمل بار تعیین شده و برای تخلیه ی بار و ارتفاعات بسیار کاربرد دارد.
 • دقت کنید که لوله بازکنی در این جرثقیل های ساختمانی یا تاور کرین برای ستون های فلزی یا بالابر یا همان بلند کردن فلزهای سنگین و بیش تر بسیار کاربرد دارد.
 • همانطور که می دانید اجسام سنگین را به صورت عمودی و گاهی اوقات افقی بر روی زمنی نصب می کنند.
 • اجاره ی جرثقیل ساختمانی یا تاور کرین برای کارهای ساختمانی مناسب بوده که در بالابردن ساختمانی بالای ارتفاع بسیار کارایی دارد.
 • کرایه یا همان اجاره ی جرثقیل های ساختمانی برای اجرایی شدن خیلی از پرونده های ساختمانی یا پروژه های ساختمانی کاربرد دارد.
 • اگر اجاره ی دستگاه این محصول تا یک سال بالاتر باشد هزینه ی اجاره یا کرایه جرثقیل های ساختمانی یا تاور کرین به پول بالا تر از 15 میلیون می رسد.
مشاهده مطلب
جرثقیل سقفی یک تنی

خرید و اجاره ی جرثقیل های ساختمانی یا تاور کرین

در این مقاله به شما از تمام اطلاعات جرثقیل های ساختمانی یا تاور کرین برایتان بازگو کردیم حال برای اجاره ی جرثقیل های ساختمانی یا همان تاور کرین با قیمت عالی و کار درست به شما سایت www.italsanat.ir معرفی می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *