معرفی کامل قالب تنه صافکاری

قالب تنه یکی از وسایل در زمینه ی صافکاری خودرو است که نیاز به مهارت بالایی دارد و تنها افراد کار بلد و حرفه ای هستند که می توانند از این ابزار استفاده کنند. صافکاران برای ترمیم و اصلاح قری های سطح بدنه ی خودرو ها از قالب تنه که اکثرا از جنس فولاد می باشد، استفاده می کنند.

اگر خودرو ها بر اثر تصادف یا حوادث دیگری آسیب ببیند، به عنوان یک خودروی دست دو شناخته شده و ممکن است زیر قیمت واقعی فروش برود و زیبایی خود را از دست دهد. قالب تنه در این صورت می تواند به عملیات صافکاری کمک زیادی بکند؛ افراد ماهر در این زمینه با ضرباتی صحیح به بدنه ی خودرو با قالب تنه صافکاری، سطح آسیب دیده را صاف و هموار می کنند.

 

کاربرد قالب تنه

ممکن است در بعضی مواقع در هنگام رانندگی، سهل انگاری یا بی توجهی و حتی اشتباه فردی دیگر سبب آسیب دیدگی خودرو شود. در صورتی که خسارت وارد شده به خودرو خیلی زیادی نباشد، می توان این مشکل را تا حد زیادی توسط صافکار بر طرف کرد. قالب تنه می تواند به عنوان یک ابزار کارامد در امر صافکاری نا همواری های سطحی خودرو را از بین ببرد.

 

قالب تنه صافکاری می تواند بخش ها و قطعات مختلفی از اتوموبیل را اصلاح کند. از این قطعات می توان به سپر، شاسی، سینی، در ها، کاپوت و در صندوق اشاره کرد.

لازم به ذکر است استفاده از قالب تنه در صافکاری برای همه ی قطعات ذکر شده صادق نیست و هر کدام از بخش ها نیاز به مهارت خاص و روش متفاوتی است که نیازمند دانش بالا در این زمینه می باشد.

قالب تنه صافکاری بدون رنگ

مشاهده مطلب
دستگاه صافکاری مغناطیسی

قالب تنه صافکاری بدون رنگ همان طور که از نامش می توان فهمید، بی رنگ یا سفید است. ابزار آلات بی رنگ برای اصلاح خودرو ها کاربرد بسیاری دارند. این نوع قالب تنه صافکاری، سطح صاف و صیقلی دارد. باید به این نکته هم اشاره کرد که از این قالب تنه برای صافکاری بدون رنگ هم استفاده می شود.

خرید قالب تنه صافکاری

افرادی که قصد خرید قالب تنه را دارند، باید به این برخی نکات توجه کنند. قیت این وسیله بسته به نوع کار و عوامل دیگری متغیر می باشد. جنس قالب تنه از مهم ترین عواملی است که در قیمت این محصول تأثیر می گذارد. اگر جنس این قالب تنه از فولاد باشد، قطعا قیمت باید برای آن پول بیشتری پرداخت کرد. قالب های فولادی در هنگام صافکاری بهتر ظاهر می شوند و با توجه به جنس قوی که دارند، عملیات ترمیم بدنه ی خودرو را با قدرت بیشتری انجام می دهند.

برای خرید این محصول کارامد برای صافکاری، می توان به عرضه کنندگان مستقیم و حتی فروشگاه های غیر حضوری مراجعه کرد. امروزه وب سایت هایی طراحی شدند که ابزار و وسایل مختلفی را به صورت پستی ارائه می دهند و تنوع زیادی هم در اجناس خود دارند؛ بنابراین می توان با رجوع به اینترن و سایت های معتبر، قالب تنه صافکاری را خریداری کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *