انواع ابزار آلات صافکاری خانگی

احتمالا شما هم از افزایش هزینه های صافکاری  ماشین گله مندید  و به این فکر افتاده اید  مشکلات کوچک و ریز خودروی خود را خودتان حل کنید. بسیاری از افراد آسیب های سطحی وارد بر بدنه خودروی خود را با ابزار الات صافکاری خانگی بدون متحمل شدن هیچ گونه هزینه اضافی  حل می کنند. لازم است با این ابزار آلات آشنایی داشته باشید و یک دست از آن ها را در منزل خود داشته باشید تا در مواقع مورد نیاز از آن  استفاده کنید. ابزار صافکاری خانگی شامل سه نوع وسیله می باشد که به کمک آن ها بدنه خودرو به راحتی به حالت اولیه برگردانده می شود.

دستگاه صافکار خانگی

دستگاه صافکار خانگی، دستگاهی با شمایل ساده اما پیشرفته است که فرورفتگی های سطوح ماشین را به حالت اولیه برمی گرداند.این دستگاه در نوع و برند های مختلف وجود دارد اما شکل ظاهری آن ها تقریبا یکی است و در ریز جزئیات با هم تفاوت دارند. ابعاد این دستگاه برای ماشین های سنگین، بزرگ تر است و کمی فرق دارد.

دستگاه صافکار خانگی یک سَری و حالت مکنده دارد. نحوه استفاده از این دستگاه این گونه است که بر روی سطحی از ماشین که دچار فرورفتگی است قرار می گیرد و کیپ و محکم می شود سپس با پیچاندن پیچی که در مرکز آن وجود دارد، حالت مکشی در بدنه خودرو ایجاد می شود که فرو رفتگی خودرو کاملا ترمیم می شود.

از مزایا و راحتی این دستگاه این است که بدون نیاز  دسترسی به پشت صفحه خودرو، بدنه ی آن به حالت اول برمی گردد.

هنگام خرید این دستگاه باید به جنس و کیفیت آن توجه کافی را داشته باشید این دستگاه باید ساختاری محکم و قوی داشته باشد و در عین حال جنس آن به گونه ای باشد که به بدنه خودرو آسیبی نزند و آن را دچار خراش نکند.

مشاهده مطلب
معرفی انواع ابزار pdr صافکاری خودرو

سَری چسبنده خودرو

این نوع سری در دستگاه صافکار خانگی نصب می شود و در چند اندازه ی مختلف موجود می باشد و مناسب قسمت های مختلفی از ماشین است مثلا سَری سایز بزرگ برای فرورفتگی های پهن تر هستند و سری سایز کوچکتر برای فرورفتگی های بسیار کوچکتر.

جنس این نوع سری ها به گونه ای است که بر بدنه ی ماشین هیچ گونه آسیبی نمی رساند و ردی از خود به جای نمی گذارد.سری چسبنده باید محکم و مقاوم و خوش ساخت  باشد.

چسب حرارتی بزرگ صافکاری

این نوع چسب حرارتی در ابعاد و شکل و برند های مختلف وجود دارد. چسب حرارتی به قسمتی که دچار فرورفتگی شده است آغشته می شود سپس با استفاده از دستگاه صافکار و حالت مکش آن بدنه خودرو به حالت اولیه بر می گردد. این نوع چسب هیچ آسیبی بر ماشین و رنگ آن نمی زند و از این بابت نگران نباشید. درست است که  از ابزار آلات صافکاری می توان شخصا استفاده کرد و استفاده از آن کار سختی نیست اما لازم است که ابتدا به خوبی نحوه کار و استفاده از آن را فرا بگیرید و سپس  از آن استفاده کنید.

تولید محتوا و سئو توسط کانون تبلیغاتی فرمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *