ابزار آلات برقی خانگی + خرید

همیشه در هر خانه ای کار های فنی ریزی وجود دارد و به تبع آن واجب است در هر خانه ابزار الات فنی خانگی  وجود داشته باشد. اگر از خرید این ابزار آلات امتناع ورزید باید در هنگام صورت گرفتن مشکلات کوچک و ریز، از یک متخصص کمک بگیرید و هزینه ای اضافی متحمل شوید در صورتی که شخصا می توانستید آن مشکل را رفع کنید. استفاده از ابن ابزار آلات، در شکل سنتی خود کمی سخت بود و اکنون شکلی برقی به خود گرفته اند پس جهت سهولت کار خود ابزارالات را به شکلی برقی تهیه کنید.

در این مقاله تعدادی از ابزار آلات برقی خانگی که حتما به آن نیاز پیدا خواهید کرد را نام می بریم و کاربرد ان ها را برای شما شرح می دهیم.

دریل برقی

دریل وسیله ای است که وجود ان در هر خانه ای ضروری است. دریل ها کاربرد های زیادی دارند از بارز ترین کاربرد های دریل می توان توانایی دریل در نصب و یا باز کردن انواع مختلف پیج،تراشیدن سطوح و یا تخریب آن، سوراخ کردن سطح  دیوار، سطوح سنگی، سطوح چوبی و.. نام برد.

دریل ها به چهار نوع تقسیم می شوند:

1. دریل ضربه ای

این دریل به صورت ضربات پی در پی و مداوم سطح دیوار را تخریب میکند

2. ریل بتن کن

این نوع دریل بر روی سطوح سخت مانند بتن کاربرد دارد که می چرخد و حین چرخش بر سطح ضربه وارد می کند

3. دریل پیچ گوشتی شارژی ضربه ای

این دریل ها هم هنگامی که قصد سوراخ کردن سطوحی را دارید مناسب است و هم هم به صورت پیج گوشتی عمل می کند و برای سطوح سخت  و سفت استفاده دارد.

4. دریل پیچ گوشتی شارژی

یکی از مهم ترین ابزار آلات برقی خانگی دریل میباشد، این دریل نیز هم برای سوراخ کردن سطوح استفاده می شود و هم کاربرد های پیچ گوشتی را دارد اما برای سطوح غیر خانگی به هیچ عنوان مناسب نیست.

مشاهده مطلب
انواع ابزار آلات صافکاری خانگی

وجود دریل بتن کن و دریل ضربه ای در استفاده خانگی ضرورتی ندارد اما دریل پیچ گوشتی شارژی ضربه ای و دریل پیچ گوشتی شارژی از نوع خانگی دریل ها هستند و وجود آن لازم است.

در هنگام خرید دریل توجه لازم و کافی داشته باشید که ساختار و بدنه ای مقاوم و محکم داشته باشد تا ماندگاری بالایی داشته باشد که زود خراب نشود و مجبور به خرید دوباره ی آن و متحمل شدن هزینه ی گزاف نباشید.

پیچ گوشتی برقی

پیچ گوشتی برقی همان کارکرد ها و قابلیت های پیچ گوشتی دستی دارد اما تفاوتی که در این میان وجود دار این است که هنگام استفاده از پیچ گوشتی برقی، سرعت عمل فرد بیشتر می شود و انرژی کمتری جهت این کار صرف می شود در نتیجه خرید پیچ گوشتی برقی بسیار به صرفه تر از نوع دستی آن است.

چراغ قوه برقی

یکی از ابزار آلات برقی خانگی مهم، خرید یک چراغ قوه برقی با کیفیت می تواند به شما در زمان حساس و ضروری کمک کند تا کار خود را به آسانی انجام دهید و نبود نور مانع انجام فعالیت شما نشود.

پولیش برقی

توصیه می کنیم دستگاه پولیش را به کلکسیون ابزار برقی خود اضافه کنید و شک نکنید که به کارتان خواهد امد. پولیش یک دستگاه ساینده ی سطوح است که قوی تر از سنباده عمل می کند و کار خود را به شکلی ظریف انجام می دهد. از ان می توانید برای سایش سطوح فلزی و چوبی و… استفاده کنید و سطحی یک دست و تمیز داشته باشید. در هنگام استفاده از پولیش برقی دقت کنید سطحی که بر روی آن عملیات پولیش انجام می شود طاقت فرسایش پولیش را داشته باشد و اسیب عمقی نبیند.

مشاهده مطلب
دریل برقی

اره برقی

وجود یک اره برقی کوچک در خانه می تواند مفید باشد. فایده ای که اره برقی نسبت به اره دستی دارد این است که در حین استفاده از آن نیاز به صرف انرژی و زمان مضاعف ندارید و کار شما در کوتاه ترین زمان انجام می شود.

ابزار آلات برقی طیف گسترده ای را در بر می گیرند و بهتر است که یک نمونه از ان ها را جهت استفاده ی شخصی همراه داشته باشید تا نیازتان در مواقع ضروری رفع شود. هنگام خرید ابزار آلات به این توجه نکنید که از چه برندی هستند و یا ساخت کدام کشور هستند بلکه کیفیت و قابلیت های آن ها را ارزیابی کنید و اقدام به خرید کنید.

ممکن است بسیاری از برند های نام آشنا محصولاتی بی کیفیت و با مقاومت کم تولید کنند و شما به صرف برند بودن آن ها را تهیه کرده و ناراضی باشید پس به قابلیت ها و کیفیت ابزار آلات برقی توجه کنید.

و نیز در خصوص کیفیت  ابزار الات برقی خانگی ساخته شده ی ایرانی باید بگوییم که بعضی از این ابزار به نسخه ی خارجی خود برتری دارند و رضایت بالایی را نیز از آن خود کرده اند.

توصیه ما این است که نسبت به تهیه ابزارآلات برقی خانگی توجه بنمایید. و آن ها را تهیه کنید.

تولید محتول و سئو توسط کانون تبلیغاتی فرمو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *