راهنمای خرید میله صافکاری

میله صافکاری چیست؟

میله صافکاری یکی از ابزار های صافکاری می باشد که به وسیله ی آن، بدون استفاده از ابزار هایی مانند چکش و بدون ضربات بر بدنه ی خودرو، فرو رفتگی های خودرو را تعمیر می کنند. این میله ها برای فرورفتگی های بسیار شدید مناسب نیستند اگر فرورفتگی خودرو،  شدید باشد از این میله ها نمی توان استفاده کرد و باید حتما از ابزار و روش های دیگری استفاده نمود. جنس این میله ها از فولاد است و انواع مختلفی دارند که از لحاظ ظاهری با هم متفاوت اند که هرکدام برای نقاط مختلف و مخصوصی از خودرو استفاده می شوند. لازم به ذکر است که از این میله ها تنها در صافکاری بدون رنگ استفاده می شود.

ویژگی های میله صافکاری با کیفیت

میله صافکاری، به طور مداوم استفاده می شود و یکی از ابزار های پر کاربرد در صافکاری است به همین جهت بسیار ضروری است که میله های با کیفیت را از میله های بی کیفیت بشناسید تا  بودجه ی مالی خود صرفه جویی کنید، چرا که  استفاده از جنسی بی کیفیت شما را ملزم به خرید دوباره می کند، به علاوه استفاده از میله صافکاری با کیفیت می تواند بهترین نتیجه نهایی را به شما بدهد.

میله های صافکاری با کیفیت سه ویژگی بارز دارند:

1.وزن مناسب و استانداردی نسبت به اندازه ی خود دارند.

اگر میله ها وزن بسیار کمی داشته باشند ممکن است در حین استفاده از آن، کاربردی عمل نکنند و زمان انجام کار را کمی طولانی تر کنند. اگر میله ها وزن زیادی داشته باشند استفاده از آن ها بسیار سخت است و حتی امکان دارد به فردی که از آن استفاده می کند آسیب بزند.

  1. میله ها باید در مقابل رطوبت و هوای شرجی مقاومت داشته باشند و زنگ نزنند
مشاهده مطلب
ضربه زن تگرگ کش

مقاومت میله ها در مقابل هوای شرجی بسیار مهم می باشد. اگر در شهری زندگی می کنید که مرطوب است باید حتما از میله ای استفاده کنید که زنگ نزند.

3.میله صافکاری باید در مقابل ضربه استحکام کافی داشته باشد و شکل خود را از دست ندهد چرا که اگر این میله ها تغییر شکل بدهند دیگر قابل استفاده نیستند.

آیا میله صافکاری خارجی بهتر از نمونه ی ایرانی است؟

این سوال بسیاری از افراد هنگام خرید میله صافکاری است.

حقیقت آن است که در سال های دور میله های صافکاری نمونه ی خارجی بسیار بهتر و با کیفیت تر از نمونه ی ایرانی خود بود اما اکنون نمونه های ایرانی بسیار با کیفیتی وارد بازار فروش شده اند که می توانند با نمونه های خارجی رقابت کنند.

نکته قابل توجه دیگر اینکه قیمت میله صافکاری خارجی بیشتر از نمونه ایرانی است.

به طور کل اکنون هم میله های خارجی با کیفیت و هم میله های ایرانی با کیفیت در بازار فروش وجود دارد.

ما با تهیه ی با کیفیت ترین نوع میله صافکاری ، این محصول را با قیمتی بسیار مناسب عرضه کرده ایم و در تلاش هستیم بهترین خدمات فروش در این زمینه را داشته باشیم تا خریدی مطمئن داشته باشید.

تولید محتوا و سئو توسط کانون تبلیغاتی فرمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *