پک کامل تگرکش و ضربه زن تگرگ کش با لوازم

 

صافکاری یکی ار حرفه­هایی است که امروزه بسیار رونق دارد. با پیشرفت تکنولوژی و تولید خودروهای بسیار در شهر و کشورهای مختلف، شغل صافکاری هم رونق گرفته است. دلیل این رونق این است که روزانه خودروهای بسیاری در شهر و بیرون از شهر در حال تردد و رفت و آمد هستند. گاهی به دلیل سهل انگاری یک راننده امکان تصادف خودروها با هم وجود دارد. با تصادف یک خودرو و برخورد آن با هر چیزی بدنه خودرو که مهم ترین مونتاز آن است آسیب می­بیند. با آسیب بدنه هر راننده و صاحب خودرویی به فکر تعمیر و درست کردن آن می­افتد زیرا بدنه خودرو از مهم ترین قطعات یک خودرو می­باشد و جنبه حفاظت از سرنشینان را دارد. برای تعمیر بدنه یک خودرو به صافکار نیاز است. یک صافکار از ابزارهای مختلفی برای کار خود استفاده می­کند. یکی از این ابزارآلات تگرکش است. ما در این مقاله قصد داریم راجع به ضربه زن تگرکش صحبت کنیم.

 

معرفی ضربه زن تگرکش

ضربه زن تگرگ کش وسیله ای است که شکلی شبیه به حرف تی دارد. مقاومت این ضربه زن بسیار بالاست .کاربرد آن این است که فرورفتگی ریز بدنه ماشین­ها را درست کند و به حالت قبل برگرداند. ضربه زن تگرکش یک عدد چکش ویژه نیز دارد. در داخل پک لوازم آن سه سنباده هم وجود دارد که این سمباده ها در صافکاری بدون رنگ استفاده می شوند. ابزارهای ضربه زن تگرکش با تمامی امکاناتش در داخل یک کیف مقاوم و به عنوان یک پک عرضه می شود. ضربه زن تگرکش بسیار سبک است.

ویژگی ضربه زن تگرکش

این ضربه زن ابزار بسیار کاربردی است که به صورت دستی استفاده می‌شود و با نیروی دستی کار می کند. این تگرکش کابل ندارد و نیروی برقی در آن اثر نمی­کند. این دستگاه استحکام و مقاومت بسیار بالایی دارد و جنس این وسیله از فولاد ضد زنگ است که سبک وزن هم می باشد. ضربه زن تگرکش به گونه‌ای طراحی شده که بسیار باریک است و به راحتی می‌توان آن را با خود حمل ‌کرد. این ضربه زن انواع مختلفی دارد که همه انواع آن یک کار را انجام می‌دهند و فقط در ظاهر کمی با هم متفاوت هستند. یعنی بعضی از آنها ریزتر و بعضی نیز درشت تر هستند که بسته به شکلشان فرو رفتگی ریز و درشت را درست می­کنند. ضربه زن­ها ضد رطوبت هستند و به راحتی در هر محیطی استفاده می شوند. صافکارها نباید نگران خرابی این ضربه زن باشند زیرا این ضربه زن بسیار مقاوم است و زنگ نمی زند. همه این لوازم و ضربه زن های نام برده در یک پک ارائه می­شود. این پک کامل است و اگر توسط یک صافکار خریداری شود به راحتی می­تواند کار او را سرعت ببخشد.

مشاهده مطلب
ورق گیر عمودی

انواع ضربه زن تگرکش

ضربه زن تگرکش انواع گوناگون و سایز بندی های مختلفی دارد که هر صافکار با استفاده از توانایی و حرفه خود می تواند از آن استفاده کند. ضربه زن تگرکش دارای دو نوع معمولی و حرفه‌ای می­باشد. نوع حرفه­ای آن به ضربه زن تگرکش چسبی هم معروف است. ضربه زن تگرگ کش چسبی یکی از ابزارهایی است که صافکارها استفاده می‌کنند. این ابزار هم به صورت پکیج عرضه می‌شود. ضربه زن چسبی دارای کشنده و پولر ضربه زن است. این پولرها هم فلزی و هم دستی هستند. درون پک لوازم ضربه زن تگرکش سنباده های بادگیری، چکش پلاستیکی و چسب صافکاری وجود دارند. همه این ابزار در یک کیف بسیار مقاوم و به صورت منظم چیده شده‌اند و قابل عرضه هستند.

جمع بندی

در همه دنیا و در هر جایی که خودرو باشد به تعمیرکار و صافکار نیاز است تا بتواند دوباره خودروهای مردم را درست و سالم و قابل سوارشدن کرده و به آنها تحویل دهد. این صافکارها ابزارهای مختلفی را استفاده می­کنند. این ابزارهای مختلف به صافکار کمک شایانی می­کنند. یکی از این ابزار ضربه زن تگرکش است. ضربه زن تگرکش در یک پکیج کامل ارائه می­شود. این پکیج به طور کامل ارائه شده و کار صافکار را راحت می­کند. همه کسانی که به دنبال پکیج ضربه زن تگرکش هستند می­­توانند آن را از سایت italsanat.ir  خرید کنند. این سایت این پکیج را با قیمت مناسب و با کیفیت بالا عرضه می­کند. ما به همه افراد خرید از این سایت را توصیه می­کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *