قالب تنه صافکاری

بسیار پیش آمده است که برای اصلاح قری‌های سطح بدنه خودرو خود به قالب تنه صافکاری احتیاج پیدا کرده اید. در واقع این قالب از جمله وسایل کاربردی در زمینه صافکاری بدنه انواع ماشین به حساب می آید. در واقع استفاده از قالب تنه به مهارت زیادی نیاز دارد که تنها توسط صافکار قابل انجام می‌باشد. صافکار با استفاده از این قالب که عموما فولادی است ضرباتی را به قسمت‌های نا‌‌هموار و آسیب دیده ماشین که به دلایل مختلف از جمله تصادف اتفاق می افتد وارد می کند. با وارد کردن این ضربات به طور صحیح می‌توان سطح اتوموبیل را صاف و هموار نمود.

 

کاربرد قالب تنه

ممکن است پیش آمده باشد که به علت سهل انگاری و بی توجهی در هنگام رانندگی اتفاقاتی برای اتوموبیل شما پیش بیاید. خسارتی که به بدنه اتوموبیل وارد می‌شود در صورتی که بیش از حد و شدید نباشد توسط فرد متخصص یا همان صافکار تا حدود زیادی و یا به طور کامل قابل جبران می باشد. در واقع کاربرد قالب تنه در صافکاری شامل از بین بردن نا‌همواری های سطح اتوموبیل است. این قالب می تواند قطعات مختلف خودرو از جمله موارد زیر را اصلاح کند:

  • سپر اتوموبیل
  • شاسی اتوموبیل
  • سینی اتوموبیل
  • درب اتوموبیل
  • کاپوت اتوموبیل
  • درب صندوق اتوموبیل

در واقع تعمیر و اصلاح هر‌کدام از این بخش‌ها به مهارت‌ها و روش‌های متفاوتی نیاز دارد و نمی توان از یک تکنیک و روش ثابت برای اصلاح آن‌ها استفاده نمود.

قالب تنه صافکاری بدون رنگ

تا به این‌جا تا حدودی با کاربرد قالب تنه در صافکاری آشنا شدید. این نوع قالب تنه همان‌گونه که از نام آن پیداست بدون رنگ بوده و در واقع به رنگ سفید می‌باشد. این دسته از قالب‌های تنه عموما تحت عنوان قالب‌های تنه فولادی سخت کاری شده به شمار می‌روند. سطح این دسته از ابزار‌‌ها کاملا صاف و صیقلی بوده و بدون موج می باشد و برای اصلاح سطوح آسیب دیده اتوموبیل به کار برده می‌شود. لازم به ذکر است که از این نوع قالب تنه برای صافکاری بدون رنگ استفاده می‌شود و هیچ نوع رنگی در هنگام صافکاری استفاده نمی شود.

مشاهده مطلب
کمپرسور باد-پمپ باد

قیمت و خرید قالب تنه صافکاری

قیمت قالب تنه در صافکاری به عوامل متعددی بستگی دارد که در این‌جا به برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت. از جمله عواملی که در قیمت این محصول تاثیر‌گذار می‌باشند جنس قالب تنه می‌باشد. قالب‌هایی که از جنس فولاد می‌باشند قیمت بیشتری نسبت به قالب‌های دیگر دارند زیرا در هنگام انجام عمل صافکاری عملکرد بهتری خواهند داشت.

برای خرید قالب تنه صافکاری می توانید به صورت حضوری و غیر‌حضوری اقدام نمایید. برای خرید می‌توانید به صورت حضوری به پخش کننده های مستقیم این محصول مراجعه کنید. همچنین شما می‌توانید به وبسایت‌های فروش اینترنتی این محصول مراجعه کرده و تنوع زیاد قالب‌های تنه را مشاهده نمایید. در صورت تمایل می‌توانید با پخش کنندگان و فروشندگان مرکز فروش مربوطه تماس حاصل فرمایید تا شما را در این زمینه به طور کامل راهنمایی کرده و در انتخاب درست محصول به شما کمک شایانی بکنند و شما در روند انتخاب این محصول دچار اشتباه نشوید.

تولید محتوا و سئو توسط کانون تبلیغاتی فرمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *