وینچ گیربکسی

 

همیشه برای حمل و نقل و جابجایی از یک سری وسایل کمک می گیریم ، که عمل جا به جایی را برای ما آسان و راحت تر می نماید از این رو ما از دوران ابتدایی آموخته ایم که برای حمل و نقل و بلند کردن اجناس و کالا ها از روش های مانند قرقره و مشابه آن استفاده کرد که هرچه تعداد قرقره ها بیشتر می شد عمل انتقال راحت تر و بهتر می شد و به این صورت این روال هر روزه دارای پیشرفت بوده تا به اینکه از گیربکس ها در این امر یاری گرفته شد ، گیربکس ها تا حد مشخصی گشتاور را بالا می بردند که این امکان را فراهم کنند که با کمترین نیروی وارده قدرتی قابل قبول را ایجاد نماید و این سبب شد تا از گیر بکس ها در امر انتقال و جابجایی استفاده شود که از نظر گشتاور قابل تحمل متغییر بوده و در صنایع مختلف از قبیل ساختمانی ، معدن ، دریایی وغیره مورد استفاده است .

وینچ یا کشنده به سیستمی گفته می شود که به وسیله نیروی محرکه ایجاد شده توسط الکتروموتور یا هیدروموتور یا موتور احتراقی و بعد از انتقال نیرو به گیربکس سرعت آن را کم کرده و به قدرت آن می افزاید و از خروجی گیربگس یک شفت رابط متصل به درام یا قرقره شده و در عمل گردش درام سیم بکسل را به دور آن پیچیده شده و منجر به حرکت رفت و برگشتی می شود و به وسیله این سیستم و سیم بکسلی که به آن متصل است اجسام و سایر موارد را به صورت افقی و عمودی حرکت می دهد .

کاربرد وینچ گیربکسی

به طور کلی وینچ ها جهت جا به جایی اجسام مختلف به کار می روند که با توجه به حوزه فعالیت انها ، نوع انها نیز متفاوت است . برای مثال وینچ ها را میتوانید در مدل های مختلف در مکان هایی همچون سکو های نفتی ، کشنده های کشتی ، معادن ، کارگاه ها ، و انواع اسانسور و بالابر مشاهده کنید .

مشاهده مطلب
وینچ کشنده

شاید تا کنون سوار بر تله کابین شده باشید . جالب است بدانید رقم زننده مناظر شگفت انگیز بر روی تله کابین در واقع به واسطه وینچ تله کابین می باشد .

دریک سیستم تله کابین یکی از مهمترین و حیاتی ترین اجزای سیستم وینچ تله کابین می باشد که وظیفه انتقال کابین ها را بر عهده دارد، در این سیستم ها با توجه به طول مسیر تله کابین و شیب مسیر تله کابین و وزن مجموع کابین های بر روی خط به صورت همزمان سایز و قدرت و سرعت وینچ انتخاب می گردد .

سه قسمت اصلی تشکیل دهنده یک وینچ گیربکس ، درام و سیم بکسل می باشد .

قیمت وینچ گیربکسی

متاسفانه به دلیل نوسانات ارزی و وضع کنونی قیمت ها با عرض عذرخواهی خدمت شما شما عزیزان ، نمی توانیم قیمت ثابت و درستی را خدمت شما ارائه کنیم . شما می توانید با مراجمعه به فروشگاه های حقیقی یا مجازی معتبر از قیمت این محصول پرکاربرد اطلاع لازم را کسب کنید .

تولید محتوا : کانون تبلیغاتی فرمو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *