خرید عمده ابزار آلات صافکاری ترکیه ای

خریدهای عمده معمولا به صورت خریدهایی است که قیمت هر جنس به پایین ترین حد ممکن خود می رسد و میزان سود فروشنده بر روی تک تک محصولات به حداقل رسیده است.ابزار صافکاری ترکیه ای گستره ی وسیعی از ابزارها را شامل می شوند که ابعاد مختلفی دارند.

ابزار صافکاری چیست

به طور کلی از پیچ و آچار و بوکس های آچار گرفته تا اتقک های رنگ ماشین و…همگی جز ابزار آلات صافکاری هستند. از جمله مهم ترین ابزار آلات صافکاری که ساخت ترکیه هستند می توان به میله های صافکاری، جک های شاسی کشی، تگرک کش ها یا دستگاه های مکش چسبی، دستگاه نقطه جوش، دستگاه تگرک کش مغناطیسی، میز کار، نور و آینه صافکاری، جک و پایه های نگهدارنده کاپوت و صندوق در هنگام صافکاری، دستگاه جوش کربن دی اکسید، دستگاه های نقطه جوش یک طرفهو دو طرفه و…اشاره کرد.

 

 مراحل صافکاری خودرو

صافکاری خودرو با توجه به میزان خسارتی که ماشین دیده است ممکن است تنها نیاز به صافکاری بدون رنگ داشته باشد؛ البته در مواردی که خسارت وارده بسیار شدید است رنگ کاری ماشین نیز امری ضروری می شود.

1-باز کردن قطعات اضافی و اتصالی به خودرو همچون گلگیر، کاپوت و…

2-گرم کردن بخش مورد نظر توسط شعله مستقیم برای نرم کردن فلز

3-موج گیری تکه ی مورد نظر زیر نور زیاد همچون نور خورشید یا پروژکتور

4-وصل کردن مجدد قطعات و تست نهایی

5-در مرحله آخر صافکاری بدون رنگ نیز ممکن است خط و خش هایی روی سطوح مختلف ماشین افتاده باشد و نیاز به قلم گیری پیدا کنید، که در این مرحله انجام می شود.

چرا از ترکیه ابزار آلات صافکاری بخریم

به تازگی کشور ترکیه در زمینه ی تولیدات صنعتی که شامل ابزار آلات مختلف من جمله ابزار صافکاری می شود، پیشگام شده است. این پیشگامی باعث شده است تا کیفیت محصولات روز به روز ارتقا پیدا کند و به همان نسبت نیز قیمت محصولات تا حدودی کاهش یابد؛ و این موضوع دقیقا همان دلیلی است که بایستی ابزار آلات مورد نیاز خود را از ترکیه یا کشورهای وارد کننده ابزارآلات ترکی خریداری کنیم.

مشاهده مطلب
راهنمای خرید دستگاه مکش بادی صافکاری

خرید عمده ابزار صافکاری ترکیه ای

خرید عمده ابزار آلات صافکاری را می توانید از شرکت هایی که با کارخانجات تولیدی در ترکیه همکاری دارند انجام دهید. در این راه می توانید از کمک های شرکت ما نیز بهره مند شده و بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در زمینه ی ابزار آلات صافکاری و صنعتی خریداری کنید.

تولید محتوا و سئو توسط کانون تبلیغاتی فرمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *