دستگاه بادگیری بی رنگ

 

دستگاه بادگیری بی رنگ یکی از مهمترین ابزار آلات در حرفه صافکاری بدون رنگ می باشد. در دنیای امروز صافکاری یکی از مشاغلی است که همواره با طیف وسیعی از مشتریان برخورد می کند چرا که تصادف خودرو به هر نوع و با هر شدتی به امری عادی و جدایی ناپذیری در سر تا سر جهان تبدیل شده است. از برخورد های کوچک گرفته تا تصادفات بزرگ و ناگوار به نوعی خودرو را به سمت تعمیر کاری و صافکاری می کشاند. حرفه صافکاری همانند بسیاری از مشاغل موجود نیاز به تخصص و دانش کافی و صد البته تجهیزات و ابزار آلات مناسب دارد تا صافکار با مهارت خود و با کمک این ابزار آلات، بتواند خودرو را همانند روز اول تعمیر کند.

اما در ارتباط با ترمیم و تعمیر خودرو با دو نوع صافکاری مواجه هستیم، صافکاری بی رنگ و صافکاری با رنگ. این دو نوع صافکاری از نظر تکنیک های ترمیم دارای تفاوت هایی می باشند در نتیجه ابزار و وسایل هایی هم که صرف ترمیم می شود نیز دارای تفاوت هایی هستند. اگر رنگ خودرو نریخته باشد و یا ناحیه آسیب دیده خیلی دفرمه نشده باشد صافکار می تواند با مهارت خود و با استفاده از روش صافکاری بدون رنگ به ترمیم و تعمیر خودرو بپردازد.

بهترین دستگاه صافکاری بدون رنگ

در صافکاری بدون رنگ معمولا از متد هایی استفاده می شود که زمان ترمیم را به حداقل می رساند که این امر را بایستی مدیون دستگاه های پیشرفته و مدرنی دانست که می توانند صافکاری بدون رنگ ایده آلی را به ارمغان آورند. در همین ارتباط دستگاه های بسیاری وجود دارند که هر کدام از آن ها در ترمیم نقش خاصی را بر عهده دارند. ابزاراتی همچون میله صافکاری پی دی آر، آینه صافکاری، کشنده دو پایه، کشنده مکشی، کشنده چکشی، ابزار صافکاری تگرگ کش چسبی و … که با استفاده از این ابزار آلات می توان یک ترمیم مشتری پسند را ایجاد نمود.

مشاهده مطلب
هات باکس صافکاری

یکی از بهترین دستگاه های صافکاری بدون رنگ، دستگاه صافکاری مغناطیسی یا به اصطلاح همان دستگاه تگرگ کش است که از آن به منظور فرورفتگی های نرم و تگرگی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با کمک تکنولوژی مغناطیسی و همچنین امواج مایکرویو سبب به جنبش درآوردن ملکول های سطح فلزی بدنه خودرو می شود که این امر سبب بیرون آمدن فرورفتگی های نرم، ضربه های کوچک در بدنه و ضربه های ناشی از تگرگ می شود. این دستگاه از صفحه نمایشگر و کابل بلند برخوردار می باشد و قادر است که بدون ریختن رنگ خودرو عملیات ترمیم را به طور کامل انجام دهد.

دستگاه بادگیری بی رنگ برند تکنو صاف

تکنو صاف یک برند معتبر در زمینه تولید و پخش ابزار آلات مدرن و حرفه ای صافکاری در کشور است. که دستگاه بادگیری تولید شده در این شرکت توانسته به خوبی نیاز بسیاری از صافکاران را در زمینه ترمیم بدون رنگ خودرو را مرتفع سازد. اگر بدنه خودرو به قدری آسیب دیده باشد که حتی بعد از صافکاری به حالت اصلی خود برنگردد از روش بادگیری قطعه استفاده می کنند. در این روش برای این که کیفیت کار بالا رود از بتونه کشی و سنباده نیز به کار گرفته می شود. با استفاده از دستگاه بادگیری بی رنگ تکنو صاف می توان قری های دوبل را اصلاح نمود و از ریختگی رنگ بر اثر ضربات مشتی و قالب تنه جلوگیری می کند. از مهمترین ویژگی که این دستگاه دارد این است که بدون باز کردن قطعات پشت سطح کار برای ایجاد دسترسی می توان عملیات ترمیم را به راحت هر چه تمام تر انجام داد. بدین ترتیب با استفاده از این دستگاه می توان ناهمواری و فرورفتگی های ایجاد شده بر روی بدنه خودرو را مکش نمود.

مشاهده مطلب
خرید میز صافکاری

قیمت دستگاه صافکاری هاتبکس بدون رنگ

از این دستگاه به منظور صاف نمودن قسمت های ناصاف خودروی آسیب دیده مورد استفاده قرار می گیرد. و قادر است بدون این که صافکار به زحمت قسمت های آسیب دیده را باز و بسته کند سطوح ناصاف را در کوتاه ترین زمان ممکن هموار نماید. همچنین از این دستگاه با استفاده از کنتاکتور های مختلف برای باز کردن پیچ مهره های فرسوده، درآوردن شیشه، مقاومت سازی بدنه و … به کار گرفته می شود. زمان تعمیر کوتاه، کیفیت بهتر تعمیر و هزینه و نیروی کار کمتر از مهمترین مزیت این وسیله هستند از این رو دستگاه هاتبکس یکی از ابزارات اساسی در بحث صافکاری بدون رنگ برای صافکاران به حساب می آید. و اما هاتبکس با نرخ قیمت های متفاوتی به بازار عرضه می شود که از مهمترین دلایل این تفاوت قیمت، می توان اشاره ای به شرکت و برند سازنده این قبیل از دستگاه ها نمود.

سفارش اینترنتی دستگاه باد گیری و سایر ابزار آلات صافکاری بدون رنگ

برای خرید و دسترسی به ابزار آلات صافکاری می توان به شیوه اینترنتی اقدام نمود. در همین ارتباط شرکت ایتال صنعت با راه اندازی فروشگاه دیجیتالی سعی نموده شرایطی را فراهم آورد تا خریداران به راحتی بتوانند محصولات مد نظر خود را انتخاب و در نهایت آن را خریداری نمایند.

تولید محتوا : کانون تبلیغاتی فرمو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *