فروش ابزارالات صافکاری در تهران

 

ابزار آلات صافکاری مجموعه ای از دستگاه ها و وسایل های مورد نیاز برای صافکاری و ترمیم آسیب دیدگی بدنه خودرو ها می باشد که بر اثر ضربه و یا تصادف به وجود می ایند، امروزه به دلیل افزایش ماشین ها در خیابان ها و ترافیک های سنگین و البته رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی آمار تصادفات خیابانی و جاده ای افزایش یافته است و به تبع آن نیاز رانندگان به صافکار و لوازم صافکاری افزایش یافته است. استفاده از ابزار آلات صافکاری نیاز به تخصص و تجربه دارد و هر شخصی نمی تواند با آن کار کند. انواع ابزارآلات صافکاری با قیمتی استثنایی و با بهترین کیفیت در ایتال صنعت بزرگ ترین و معتبر ترین سایت اینترنتی  فروش لوازم صافکاری به صورت انلاین  در دو نوع خرده و عمده به فروش می رسد.

 

ابزار صافکاری خودرو

بی شک هر راننده ای برای یک بار هم که شده سراغ صافکاری و تعمیرگاه برای ترمیم بدنه خودرو رفته است که هر کدام از ان ها برحسب امکانات و ابزار آلاتی که دارند خدمات یکسان با هزینه و کیفیت متفاوت عرضه کرده اند. صافکاری خودرو شغل حساسی است که نیاز به تجربه  و دانش مخصوص دارد و کار هر کسی نیست برای این کار ابزارهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و امروزه با پیشرفت تکنولوی ابزار های جدید تری نیز تولید و روانه بازار شده است که در صافکاری مورد استفاده قرار می گیرد. صافکاری به دو صورت انجام می شود که هر کدام از ان ها نیازمند ابزار صافکاری مخصوصی هستند که در ادامه با آن ها آشنا می شویم.

صافکاری بدون رنگ: صافکاری بدون رنگ به صورتی انجام می شود که اسیب و صدمه وارد شده به خودرو بدون نیاز به رنگ جدید رفع می شود و اغلب برای فرو رفتگی های ساده و سطحی به کار می رود. ابزار صافکاری بدون رنگ خودرو عبارتند از: قالب تنه و مشتی، میله های صافکاری، دستگاه صافکاری بدون رنگ هاتباکس و … .

مشاهده مطلب
میز صافکاری چیست و چه کاریردی دارد؟

صافکاری با رنگ: در این نوع از صافکاری بدنه خودرو اسیب بیشتری دیده است و احتمالا بر اثر ضربه و یا ترشیده شدن بخشی از رنگ خود را از دست می دهد که صافکار با ابزار های مخصوصی آن را درست کرده و هم رنگ با بدنه خودرو رنگ می کند. ابزار صافکاری با رنگ خودرو عبارتند از: شاسی کش، دستگاه جوشف پمپ رنگ، پولیش،خشک کن رنگ موضعی، وسایل بتونه کاری و … .

ابزار جدید صافکاری

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در حوزه صنعت ابزار های جدیدی برای استفاده در صافکاری تولید شده است که هر یک ویژگی های مخصوص به خود را دارند و سبب افزایش کیفیت کار و سرعت بخشیدن به کار می شوند. از جدید ترین ابزار صافکاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تگرگ کش چسبی : این ابزار جز جدید ترین و حرفه اای ترین ابزار صافکاری در کل جهان می باشد که توسط چسب و گیره هایی به قسمت فرو رفته بدنه خودرو متصل می شود و با استفاده از نیروی کشنده و فشار بدنه را به سوی خارج می کشد و فرو رفتگی ها را رفع می نماید.

 

دستگاه بدون رنگ هاتباکس : این دستگاه جز جدید ترین ابزار های صافکاری می باشد که به رفع فرو رفتگی بدنه بدون اعمال ضربه و فشار کمک می کند و نیازی به باز کردن قطعه های داخلی خودرو نیست.

ابزار صافکاری چوبی : این ابزار ها که شامل قالب تنه، چکش، مشتی و … در اندازه ها و مدل های گوناگون می شود جز جدید ترین ابزار های صافکاری است که برای ماشن هایی با روکش های فولاد و آلومینیوم به کار برده می شود.

ابزار نقاشی اتومبیل

امروزه روز با پیشرفت تکنولوژی خودرو و صنعت ابزار های تعمیر و صافکاری و نقاشی اتومبیل نیز پیشرفت می کند به همین دلیل یک نقاش بدنه اتومبیل باید تجهیزات پیشرفته و کاملی را داشته باشد تا نتیجه مطولب و با کیفیتی را ارائه دهد. با توجه به این نکته که ورقه های الومینیومی امروزه جای ورقه های فولادی بدنه خود را گرفته اند نقاشی بدنه خودرو ها کار حساس تری شده است و به دقت و تجهیزات بسیاری نیاز دارد. ابزار های نقاشی اتومبیل که در بیشتر صافکاری ها موجود است و بسیار ضروری نیز می باشند که شامل ابزار هایی نظیر کوره رنگ یا همان اتاق رنگ، دستگاه تشخیص رنگ بدنه خودروف پیستوله های برقی و بادی، ربات پاشش بتونه به شکا اتوماتیک، ربات نقاشی بدنه ماشین و … می باشد.

مشاهده مطلب
آشنایی با دستگاه صافکاری لیزری

ابزار بادی صافکاری

ابزار بادی صافکاری که جهت رفع فرو رفتگی بدنه خودرو ها به کار می رود شامل دستگاه مکنده بادی می باشند که هر چند در ظاهر کار با ان بسیار راحت  آسان می باشد اما در باطن نیاز به تجربه و تخصص دارد و اگر شخص ناشی از ان استفاده نماید ممکن است اسیب جدی به بدنه خودرو وارد کند. ابزار بادی سافکاری یا همان دستگاه مکنده بادی دارای سر های انعطاف پذیر می باشد به این معنی که سه سر آن می توانند در اندازه های کوچک، بزرگ و متوسط باشند االبته نمونه های تک سر و دو سر آن نیز موجود می باشد که در داخل یک کیف پلاستیکی قرار داده شده اند و وزن مناسبی دارند و به راحتی قابل حمل و نگهداری می باشند.

دستگاه صافکاری

دستگاه صافکاری یک وسیله اتوماتیک می باشد که برای صافکاری بدون رنگ کاربرد دارد و انرژی آن با استفاده از برق شهری تامین می شود و یک کابل بلند به منظور استفاده راحت و کاربردی دارد و به راحتی قابل استفاده می باشد به شرطی با اصول صافکاری و حرفه صافکااری اشنایی داشته باشید. این وسیله اتوماتیک را می توان فرشته نجات صافکار ها دانست چرا که به راحتی و در کم ترین زمان ممکن با مکش یا همان عمل ساکشن قسمت فرو رفته خودرو را بیرون می کشد و رفع می کند. این ابزار صافکاری با بهترین تکنولوژی روز دنیا طراحی شده است و به راحتی قابل حمل می باشد همچنین دارای قابلیت تنظیم است که مصرف کننده می تواند با توجه به میزان فرو رفتگی آن را تنظیم کرده و استفاده نمایند و هیچ نگرانی بابت سوختن رنگ بدنه خودرو نداشته باشند.

تولید محتوا : کانون تبلیغاتی فرمو

مشاهده مطلب
بهترین ابزارهای صافکاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *