ضربه زن تگرگ کش

 

همه شما برای حداقل یک بار هم که شده راه تان به صافکاری افتاده است و شاید یک سری از ابزار های آن را نیز از نزدیک دیده باشید دستگاه ضربه زن تگرگ کش یکی از دیگر لوازم ضروری و مورد نیاز شغل صافکاری می باشد که شکل ظاهری شبیه به حرف تی انگلیسی دارد و بر خلاف ظاهر نحیفی که دارد بسیار مقاوم و محکم می باشد و به منظور خارج کردن و درآوردن تگرگ زدگی و قری ها ریز بدنه ماشین به کار برده می شود. این وسیله در بین عوام با نام ضربه زن قری کش نیز شهرت یافته است.

متعلقات ابزار ضربه زن تگرگ کش

ددستگاه ضربه زن تگرگ کش دارای یک عدد چکش ویژه نیش گیری و باد گیری است همچنین دارای سه عدد سمبه نیز می باشد که در صافکاری بدون رنگ بدنه خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. ابزار ضربه زن تگرگ کش با تمامی متعلقات گفته شده در داخل یک کیف فولادی مقاوم عرضه می شود و به راحتی می توانید آن ها را حمل کنید.

ویژگی های ضربه زن تگرگ کش

ضربه زن تگرگ کش یک افزار کاربردی است که به صورت دستی مورد استفاده قرار می گیرد و از استحکام بسیار مناسبی برخوردار است. این وسیله جنسی از فولاد ضد زنگ و یا آلومینیوم ضد زنگ دارد که سبب سبکی وزن آن نیز شده است و طراحی ظاهری و باریک آن نیز سبب شده است به راحتی آن را با خود حمل کرده و جا به جا نمایید و به راحتی در همه جا مورد استفاده قرار دهید. ضربه زن تگرگ کش دارای انواع مختلفی است که کار همه آن ها خارج کردن تگرگ زدگی بدنه خودرو می باشد و تنها در ظاهر کمی با یکدیگر تفاوت دارند. برخی از ضربه زن تگرگ کش ها دارای ویزگی ضد رطوبتی هستند که این امکان را به کاربر می دهند تا در هر محیطی به راحتی از آن استفاده کنند و نگران زنگ زدگی و خرابی آن نباشند. استفاده از این محصول شاید در ظاهر کار بسیار ساده و آسانی باشد اما در حقیقت به تجربه و دانش صافکاری نیاز دارد و هر کسی نمی تواند با آن کار کند.

مشاهده مطلب
پک کامل تگرکش و ضربه زن تگرگ کش با لوازم

انواع ضربه زن تگرگ کش

دستگاه ضربه زن تگرگ کش انواع مختلفی با سایز بندی های گوناگون دارد که شما می توانید با توجه به نیاز و مصارف خود جهت تهیه آن اقدام نمایید. ضربه زن تگرگ کش دارای دو نوع معمولی و حرفه ای و البته چسبی است که هر یک از این ابزار ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند اما در حالت کلی به منظور درآوردن تگرگ زدگی و فرورفتگی بدنه اتومبیل از آن ها استفاده می شود.

ضربه زن تگرگ کش چسبی

ضربه زن تگرگ کش چسبی یک ابزار صافکاری است که به صورت پکیچ کامل عرضه می شود و دارای کشنده و یا پولر ضربع زن دستگاه چسبی صافکاری، کشنده و یا پولر دو پایه، کشنده و یا پولر فلزی و دستی، سمبه های بادگیری و چکش پلاستیکی مخصوص می باشد که تمامی آن ها در داخل یک کیف جای گرفته اند و همیشه در دسترس هستند دیگر نیازی نیست نگران گم شدن  یا جای نگه داری آن ها باشید.

قیمت ضربه زن تگرگ کش

از آن جایی که ضربه زن تگرگ کش انواع مختلفی با جنس های متفاوت دارد بی شک قیمت های متفاوتی نیز خواهد داشت اما اصلا نگران نباشید شما می توانید این محصول را با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت از بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی فروش لوازم صافکاری به ادرس اینترنتی Italsanat.ir به صورت انلاین خریداری نمایید و در کم ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

تولید محتوا : کانون تبلیغاتی فرمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *