صافکاری خودرو با دستگاه

 

در زمان رانندگی رانندگان باید قوانین و مقررات رانندگی را رعایت کنند تا خدایی نکرده حادثه و اتفاقی پیش نیاید اما خب جلو اتفاق را نمی شود گرفت و بسیار پیش می آید که خودرو ها چه در خارج از شهر و اتوبان و چه در داخل شهر با یکدیگر تصادف می کنند و خسارت های کم و یا زیاد به بدنه خودرو وارد می شود که در این مواقع به صافکاری و نقاشی ماشین نیاز پیدا می کنند. اگر در زمان تصادف و یا وارد شدن هر ضربه ای به بدنه خودرو شدت ضربه زیاد باشد و قطعه خودرو بشکند و آسیب بسیار زیادی ببینید لازم است که آن قطعه را تعویض کنید اما اگر آسیب کم تری دیده باشد می توانید آن را به لطف صافکار تعمیر و درست نمایید. صافکاری ماشین به روش های گوناگونی از قدیم الایام انجام می شود که  می توان به صافکاری بدون رنگ، صافکاری به روش تقه گریسی ،صافکاری خودرو با دستگاه و … اشاره کرد اما به لطف پیشرفت تکنولوژی و صنعت اموه این عمل به کمک دستگاه های تولید شده انجام می شود که کار را برای صافکار و صاحب ماشین بسیار راحت تر کرده است.

صافکاری با دستگاه مکش چیست؟

صافکاری با دستگاه مکش که به آن دستگاه مکنده نیز می گویند یکی از جدید ترین روش های صافکاری اتومبیل می باشد که امروزه بسیار ترویج پیدا کرده است. همانطور که از نامش پیدا است در این نوع صافکاری از یک دستگاه استفاده می شود که اصول ویژه خود را دارد و تنها صافکاران حرفه ای می توانند از آن استفاده کنند و اگر شخصی بدون تجربه و سواد صافکاری بخواهد از آن استفاده نماید احتما آسیب رساندن به بدن خودرو نیز وجود دارد. صافکاری با دستگاه مکش بیشتر برای خودرو هایی که دارای طرح های منحنی می باشند از جمله پژو 206 و 207 و … مناسب می باشد. در این روش با استفاده از دستگاه مکش و یا مکنده هوه با مکش دستگاه فشرده شده و قسمت خارج و بیرونی بدنه خودرو انتقال می یابد این روش به صورت بدون رنگ انجام می شود و فشار جای دیگر عواملی همچون برش و گرما را پر می کند و نیازی به هیچ کدام از آن ها نیست. این روش برای خودرو های لوکس و گران قیمت و خارجی نیز بیشترین کاربرد را دارد و فرو رفتگی بدنه خودرو را در کم ترین زمان موجود رفع می نماید. نوعی دیگری از صفکاری با نام صافکاری با ساکشن نیز وجود دارد که با همین دستگاه مکش یا مکنده انجام می شود و فرو رفتگی خودرو به سمت بیرون با عمل مکش و ایجاد خلا کشیده می شود و به شکل قبلی خود باز می گردد.

مشاهده مطلب
کمان صافکاری

خرید دستگاه مکش

دستگاه مکش خود انواع مختلفی دارد که برخی از آن ها ساده و برخی از آن ها دارای قابلیت تنظیم فشار هوا می باشند و هر کدام از آن ها قیمت های مخصوص به خود را دارند. شما می توانید دستگاه مکش مورد نیاز خود را با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت به صورت اینترنتی و انلاین از سایت https://italsanat.ir/ خریداری کنید و در کم ترین زمان ممکن درب منزل و یا هر جایی که می خواهید تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *