ابزار آلات نقاشی اتومبیل

 

گیر افتاد در ترافیک سنگین، تلاش برای رفتن به لاینی با ترافیک کمتر همانا و برخورد دو ماشین که هر دو راننده هایی عجول دارند، همانا. و این می شود سرآغاز بسیاری از تصادفات رانندگی که هر روزه در خیابان های سطح شهر شاهد آن هستیم و گاه نیز خود در این تصادفات دخیلیم. در این مقاله سعی بر معرفی ابزار آلات نقاشی اتومبیل داریم. هر تصادفی بسته به نوع و میزان خسارت نیاز به تعمیرات خاصی دارد. در برخی تصادفات می توان خسارت و صدمه را مه شامل خطوط جزئی روی ماشین می شود با پولیش رنگ آن جبران کرد.

 اما در برخی موارد به علت بیشتر بودن میزان صدمه، ماشین نیاز به صافکاری و نقاشی دارد. برای شناخت برخی از ابزار آلات لازم در این زمینه با ما همراه باشید:

برخی از ابزار آلات مورد نیاز در حوزه ی نقاشی اتومبیل عبارتند از:

پیستوله رنگ پاش، گان ایرلس یا تفنگ ایرلس، کنیتکس پاش، پیستوله مکنده، پیستوله دمنده، پیستوله ی روغن کش، سم پاش، دستگاه شستشو، پیستوله ی بادی، پمپ ایرلس یا پمپ خلا، رنگ پاش پودری الکترو استاتیک و ایربراش کیفی.  

  

ابزار جدید نقاشی

با پیشرفت تدریجی و صعودی تکنولوژی، تمام زمینه ها نیز پیشرفت کرده اند. وسایل صافکاری و نقاشی اتومبیل نیز از این موضوع بی بهره نبوده و همگام با پیشرفت تکنولوژی ارتقا یافته اند. اختراع و تولید انبوه مواردی همچون اتاق های رنگ یا کوره های رنگ اتومبیل، ربات های بتونه کش، ربات های رنگ پاش و یا دستگاه هایی که به صورت دقیق و با بررسی جزئیات کامل، کد رنگ ماشین را تشخیص می دهند تا ماشین دو رنگ نشود از جمله معدود اختراعات پیشرفته ی این صنعت می باشند که به کمک بشر آمده اند.

مشاهده مطلب
خرید ابزارآلات صافکاری از تولید کننده و وارد کننده

                       

اتاق رنگ اتومبیل

برای رنگ کردن اتومبیل بایستی به مولفه های کوچک اما پر اهمیتی توجه شود که نادیده گرفتن هر یک از این موارد باعث می شود تا اتومبیل رنگ شده ی ما یا به خوبی رنگ نشود و عملیات نقاشی ناموفق باشد و یا اگر هم انجام شود، دارای لک، دانه های خاک و یا دو رنگ شدگی و به اصطلاح سایه افتادگی باشد. اتاق رنگ اتومبیل فضایی را فراهم می کند تا میزان دمای اطراف برای رنگ کاری مناسب باشد، و علاوه بر آن هیچ گرد و غبار و مواردی از این قبیل نیز بر روی فرایند نقاشی تاثیر گذار نباشد.

ربات های رنگ پاش

با ورود روزانه ی ربات ها به زندگی انسان ها، خلق ربات های رنگ پاش و بتونه زن چیز عجیبی نیست. یکی از ابزار آلات نقاشی اتومبیل ربات ها هستند.این ربات ها به راحتی فعالیتی را که انسان انجام می دهد انجام داده و حتی کیفیت کار خروجی آن ها نیز بسیار بهتر از کار دست انسان است، زیرا در ربات ها خطاهای انسانی وجود ندارد.

دستگاه تشخیص کد رنگ خودرو

در نگاه اول تمامی ماشین های سفید، همگی دارای رنگ یکسانی هستند. اما بهتر است بدانید که رنگ سفید دارای کدهای بسیاری است و هر سفیدی، رنگ سفید موردنظر شما نمی باشد. پس وجود دستگاه تشخیص کد رنگ یکی از کاربردی ترین اختراعات بشر در این زمینه است که باعث شده تا اتومبیل های رنگ شده در نهایت دو رنگ در نیایند.

تولید محتوا : کانون تبلیغاتی فرمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *