وکیوم مکنده ضربه زن بادی صافکاری

 

دستگاه مکش صافکاری برقی

یکی از ابزار های مهم در صافکاری بدون رنگ بدنه خودرو، دستگاه مکش است. صافکار با استفاده از این دستگاه به تعمیر و ترمیم هر چه بهتر فرو رفتگی های خودور بدون استفاده از ایجاد ضربه و یا ریختگی رنگ می پردازد. این دستگاه ابزار های نوین صافکاری هستند که به منظور ترمیم حرفه ای تر انواع خودرو به خصوص خودرو های لوکس و گران قیمت مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه مکش صافکاری در انواع گوناگونی همانند برقی و دستی در بازار وجود دارد که نوع برقی آن در مقایسه با دستگاه مکش دستی از قیمت و همچنین محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

استفاده از دستگاه مکش در مقایسه با سایر ابزار های سنتی از قابلیت بالا تری برخوردار است زیرا این دستگاه با قرار گیری بر روی فرو رفتگی ها آن را به طور طبیعی همانند قبل ار تصادف ترمیم می کند.

دستگاه مکش صافکاری دستی (فلزی)

نحوه کار با دستگاه مکش صافکاری دستی بدین صورت است که ابتدا صافکار باید کلاهک دستگاه را بر روی قسمتی که دچار فرو رفتگی و یا قر شدگی شده است قرار دهد که این قرار گیری بر روی محل مورد نظر نیز باید به صورت کاملا اصولی انجام گیرد و وقتی که کلاهک در جای خود قرار گرفت با ایجاد خلاء فرو رفتگی ها به بیرون کشیده می شود و وضعیت آن بهبود و بدنه نیز صاف می گردد و باعث می شود سطح خودرو همانند قبل شود.

قیمت دستگاه مکش بادی صافکاری

دستگاه مکش برقی صافکاری در مقایسه با نوع دستی آن به دلیل برخورداری از قابلیت ها و تکنولوژی های بالا تر از قیمت بیشتری در بازار برخوردار است. در همین ارتباط صافکاران عزیز برای تهیه این دستگاه پر کاربرد و به منظور آگاهی از قیمت آن می توانند به سایت اینترنتی ایتال صنعت مراجعه نمایند. این سایت با برخورداری از کادری مجرب و متخصص در زمینه فروش دستگاه مکش بادی آماده ارائه خدمت به صافکاران عزیز به منظور نیاز های تعمیراتی می باشد.

مشاهده مطلب
راهنمای خرید پولیفت زنجیری

تولید محتوا: کانون تبلیغاتی فرمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *