لامپ مخصوص صافکاری

 

ساخت چراغ صافکاری

یکی از مهمترین تجهیزات و ابزارت مخصوص صافکاران برای صافکاری و تعمیر انواع خودرو، چراغ صافکاری می باشد. صافکاران با استفاده از این ابزار به راحتی می توانند دید بهتری برای امواج بدنه خودرو داشته باشند. چراغ صافکاری یک ابزاری مفید برای نشان دادن کوچکترین فرورفتگی و نا همواری بر روی سطح بدنه خودرو که با چشم قابل مشاهده نیست می باشد.

 

لامپ های صافکاری از نظر اندازه در سایز های مختلفی ساخته می شوند. لامپ های کوچک با استفاده از یک اتصال پستانکی به بدنه خودرو نصب می شوند. از سایز بزرگتر لامپ صافکاری جهت تشخیص امواج قسمت هایی از خودرو همانند درب موتور، صندوق عقب و سقف خودرو به کار گرفته می شود. همچنین از لامپ های صافکاری پایه دار که در سایز های مختلفی تولید می شوند می توان برای تشخیص امواج گلگیر و درب استفاده نمود.

 

لامپ مخصوص صافکاری در زمره ابزار صافکاری بی رنگ تقسیم بندی می گردد. یکی از دستگاه های صافکاری بدون رنگ که به ترمیم فرورفتگی های بدنه خودرو، بدون ضربه می پردازد دستگاه صافکاری هاتبکس است. هاتبکس در واقع یک جعبه حاوی ابزار های صافکاری است که در برگیرنده نازل های حرارتی پیچ و مهره و مفاصل زنگ زده، نازل پاک کننده رنگ و بر چسب و لامپ مخصوص صافکاری می باشد. یک صافکار حرفه ای با استفاده از لامپ مخصوص صافکاری در کنار سایر وسایل می تواند به شکلی ماهرانه فرورفتگی ها، قرشدگی ها و خراش های ایجاد شده بر روی بدنه را شناسایی کند. که البته استفاده از این ابزار برای تشخیص هر چه بهتر امواج روی بدنه به تجربه و مهارت صافکار نیز بستگی دارد.

خرید چراغ صافکاری

چراغ صافکاری ابزاری کارآمد برای بسیاری از صافکاران می باشد. این ابزار علاوه بر کاربردی آسان و کارآمد دارای نصبی راحت می باشد و با استفاده از پایه هایی که بر روی آن تعبیه گردیده می توان آن را به راحتی بر روی خودرو قرار دارد تا با سایه انداختن بر روی محل، سهولت در انجام فرایند های صافکاری را برای صافکاران به ارمغان بیاورد. و از آنجایی که خرید چراغ صافکاری یکی از ابزارت ضروری برای صافکاران به حساب می آید تیم ایتال صنعت با برخورداری از کادری مجرب و متخصص تمام سعی و تلاش خود را نموده تا بتواند با عرضه بهترین محصول، نظر مشتریان خود را به بهترین شکل جلب نماید.

مشاهده مطلب
خرید ابزار و وسایل صافکاری pdr و مدرن

لامپ صافکاری

لامپ صافکاری مجموعه ای از لامپ و چراغ است که جهت تست امواج بدنه خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این مجموعه می توان امواج بدنه خودرو را به راحتی تشخیص داد. چراغ های صافکاری معمولا از چندین رنگ مختلف ساخته شده اند تا با استفاده از آن بتوان بر روی انواع بدنه با رنگ های متنوع به کار برد. البته مدل های پیشرفته و جدید تری از این لامپ ها به بازار عرضه شده اند که به دلخواه می توان میزان شدت نور در آن را تنظیم نمود. اگر صافکاری بدون رنگ باشد و صافکار در محیط تاریک کار کند باید از لامپ صافکاری استفاده نماید ولی اگر در محیط بیرون کار کند بهتر است که آینه صافکاری به کار برده شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *