کاربردهای جالب دریل

دریل یکی از لوازمی است که بسیاری در بسیاری از کارگاه های نجاری، برقی، صنعتی و خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. آشنایی با کاربردهای جالب دریل می تواند در زمان برخورد با مشکلات مختلفی به کمک ما بیاید. دریل به طور معمول برای سوراخکاری و پیچاندن سریع پیچ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

تبدیل دریل به اره چوب

ابزارها و مته هایی ساخته شده اند که در صورت اتصال آن به دریل می توانید از آن برای برش چوب استفاده کنید. با استفاده از این قابلیت شما می توانید در کار نجاری، مبل و موارد خانگیل از دریل استفاده کنید و نیاز به خرید وسایل گران قیمت چوب بری نداشته باشید. البته باید به یاد داشته باشید برای موارد دقیق چوب بری سرعت دریل را در حالت آهسته قرار دهید.

تبدیل دریل به فرز انگشتی

افرادی که می خواهند از دریل برای برش فلزات نازک و موارد دیگر استفاده کنند می توانند با خرید سر دریل های مناسب این کار را انجام دهند. در این حالت سر فرز انگشته در جایگاه مته قرار می گیرد و می توان از دریل به جای فرز انگشتی استفاده نمود. با تواجه به قیمت بالای فرز این امکان موجود در دریل برای کارهای سبک بسیار مناسب و مقون به صرفه می باشد و در مواقع لزوم می تواند مشکلات به وجود آمده در کار برش را حل کند. به خصوص برای برق کارارنی که نیاز داپمی به استفاده از فرز ندارند استفاده از این سری ها توصیه می شود.

مبدل دریل به عمود بر

مبدل دریل به عمود بر یکی از لوازم مورد نیاز برای افرادی هست که می خواهند از آن برای برش ورق های کم ضخامت استفاده کنند. این مبدل در اندازه ها و کارکردهای مختلفی موجود بوده و امکان برش انواع مختلف وسایل ورق مانند را فراهم می کند.

مشاهده مطلب
دستگاه دریل بتن کن

تبدیل دریل به اره دیسکی

اره دیسکی یا اره گرد بر در برای برش آهن آلات و چوب به صورت گسترده ای استفاده می شود. این ابزار قیمت بالایی داشته و می توان به جای آن از تبدیل دریل به اره دیسکی استفاده نمود. در این حال یک سری گرد بر در قسمت مته دریل قرار می گیرد و محکم می شود. با توجه به عدم وجود حفاظ در این حالت باید خیلی احتیاط کرد.

خرید دریل

سایت ایتال صنعت یکی از نمایندگی های فروش انواع دریل بوده و با توجه به احساس نیاز بازار انواع سری های مورد نیاز این مته ها را برای تبدیل به ابزارهای مختلف فراهم کرده است. برای خرید دریل و ابزار آلات جانبی آن می توانید از طریق همین سایت اقدام نمایید.

جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید.

تولیدمحتوا:کانون تبلیغاتی فرمو

 

 

 

 

2 دیدگاه برای “کاربردهای جالب دریل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *