دستگاه لوله بازکن

 

گاهی احتمال دارد که در ساختمان شما لوله فاضلابتان دچار گرفتگی شده و شما باید این گرفتگی را برطرف کنید. اما ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه باید این گرفتگی را برطرف کنیم؟ در جواب باید بگوییم که بهتر است از دستگاه های لوله بازکنی که ما در اختیار شما قرار می دهیم استفاده کنید. شما می توانید برای رفع گرفتگی لوله چاه فاضلاب خود از لوله بازکن اسید، مایع لوله بازکنی، پودر لوله بازکنی، لوله بازکن خانگی،  فنر لوله بازکنی، اسید لوله بازکنی و لوله بازکن شیمیایی استفاده کنید. اما زمانی که این گرفتگی خیلی شدید باشد، شما نیاز دارید که از دستگاه لوله باز کن استفاده کنید.

دستگاه لوله بازکنی اتوماتیک

از این دستگاه معمولا برای باز کردن لوله های خانگی، صنعتی، لوله های واقع در بیمارستان ها و تاسیسات فاضلابی استفاده می شود. از این نوع دستگاه هه افراد نمی توانند استفاده کنند. اپراتورها و تکنیسین های حرفه ای میتوانند با این دستگاه کار کنند و از آن استفاده کنند. در این دستگاه از فنرهای بیشتری در قطر های مختلف استفاده شده به دلیل این که فنر زیادی در آن استفاده شده،دارای انعطاف بالایی نیز است.

دستگاه لوله بازکنی دسته دوم

همانطور که از اسمش مشخص است، این دستگاه، دستگاه لوله بازکن دست دوم است. از این دستگاه معمولا برای مصارف خانگی، زمانی که فرد قصد خرید دستگاه را دارد اما نمی خواهد هزینه زیادی را بپردازد، استفاده می شود. معمولا کسانی که تمایل دارند این دستگاه را در منزل خود نگه دارند از این نوع دستگاه خریداری می کنند زیرا قیمت پایین تری دارد.

 

ساخت دستگاه لوله بازکن

دستگاه لوله بازکن وسیله ای است که باید آن را به برق وصل کنید. برای ساخت دستگاه، باید فنرهای مورد نظر به دستگاه وصل شوند به آرامی از محفظه مخصوص خارج  و وارد لوله فاضلاب شود. ساخت فنر باید به گونه ای باشد که فنر به اندازه کافی بتواند به درون چاه برود و به محل گرفتگی برسد و بتواند این گرفتگی را باز کند. زیرا فنر دستگاه است که گرفتگی لوله را برطرف می کند.

مشاهده مطلب
ابزار بکس بادی

دستگاه لوله بازکنی جدید

این دستگاه همان امکانات قبلی را دارد اما بهتر از دستگاه های دیگر عمل می کند. گرفتگی لوله می تواند عوامل مختلفی از جمله وجود مواد زائد، مواد خوراکی، مو، چربی و آشغال در لوله های شما باشد. زمانی که خاک یا رسوبات فاضلاب باعث گرفتگی چاه فاضلاب شما شود، شما نمی توانید با مواد اسیدی این لوله ها را باز کنید. بنابراین، دستگاه لوله باز کن جدید، کاربرد خیلی زیادی می تواند برای شما داشته باشد.

 

خرید دستگاه لوله بازکن

شما می توانید برای خرید دستگاه لوله بازکن، از سایت ایتال صنعت اقدام کنید. ما با رعایت موارد بالا و داشتن امکانات خوب و مناسب برای دستگاه، توانستیم اعتماد مشتریان را به خود جلب کنیم و توانستیم فروش خیلی خوبی را داشته باشیم. شما می توانید با خرید این دستگاه از سایت ما، بهترین استفاده را از دستگاه بکنید.برای مشاهده و خرید به این لینک مراجعه کنید.

با ما همراه باشید.

تولیدمحتوا: کانون تبلیعاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *