بتن کن هیلتی

همانقدر که محکم بودن سازه های ساختمانی در حوزه ی امنیت ساختمانی یک مزیت محسوب میشود، فرایند سوراخکاری و برشکاری و تخریب آن در مواقع تعمیر و نوسازی و بازسازی و نصب تاسیسات به دلیل همین محکمی بسیار سخت و طاقت فرسا و زمانبر مینماید،درست در این مرحله است که ایزارهایی کاربردی مانند دریل بتن کن و چکش تخریب به دلیل تسهیل در فرایند های مذکور بسیار مهم و کاربردی جلوه میکنند.

امروزه دیگر با توجه به سطح سختی سازه ها و دیواره ها و گسترش و سرعت ساخت و ساز در بخش های مختلف،درست پیش رفتن فرایند ساخت و ساز ،بدون ابزارهای تخریبی و سوراخکاری امری محال ممکن است و اگر ممکن هم باشد سخت و زمانبر و غیر بهینه است.

هیلتی چیست

در واقع هیلتی یک کارخانه ی فعال از سال ۱۹۰۴ در زمینه ی ابزار حوزه ی ساخت و ساز است که رفته رفته تبدیل به یک کارخانه ی بزرگ با محصولات متنوع و اعتباری جهانی شده است،کارخانه ی هیلتی نام خود را از نام خانوادگی موسس خود گرفته است.

دربازار ایران بتن کن این کارخانه از قدمت و اعتبار زیادی برخوردار است به گونه ای که به صورت مصطلح به هر نوع بتن کن برقی در ایران هیلتی گفته میشود.

قیمت هیلتی چینی

همانگونه که ذکر شد در ایران به صورت مصطلح به تمامی بتن‌کن‌های برقی هیلتی گفته می‌شود. به دلیل اهمیت و کاربرد این ابزار و همچنین بازار پر رونق ساخت و ساز در ایران کارخانه‌های مختلف داخلی و خارجی در این زمینه در سال‌های اخیر فعالیت فراوانی داشته‌اند.

از نظر کیفیت و قیمت مثل بسیاری دیگری از اجناس نوع چینی قابلیت رقابت و گرفتن سهم بسیاری از بازار ایران را دارد و در این راستا تلاش می‌کند.

مشاهده مطلب
دریل برقی

فروش بتن‌کن

اگر شما نیز برای برش‌کاری، سوراخ‌کاری و تخریب سطوح سخت از جمله بتن و سرامیک و سازه‌های دیگر نیاز به ابزار کاربردی مذکور (دریل‌های بتن کن، هیلتی) نیاز دارید، می‌توانید با رجوع به بخش فروشگاه ما از انواع مختلف بتن کن های برندهای گوناگون دیدن فرمایید و بتن کن مناسب خود را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *