طناب ابریشمی

 

امروزه از طناب های ابریشمی به دلیل قابلیت و کارکرد بالا در صنایع مختلفی همانند دریایی، نظامی، ورزشی، مصارف عمومی و خدمات ایمنی (آتش نشانی) و … مورد استفاده قرار می گیرند. طناب های ابریشمی بر اساس نوع ساختار بافت (چند رشته ای) و جنس متناسب با نوع مصرف به بازار عرضه می شوند. به عنوان مثال از طناب ابریشمی درشت بافت برای صنایع دریایی، خطوط انتقال برق و مخابرات و از طناب های ریز بافت برای صنایع نظامی، ورزشی و… مورد استفاده قرار می گیرد.

طناب های ابریشمی در دو جنس پلی پروپلین و پلی استر با ساختار چند رشته ای (سه، چهار، هشت و دوازده رشته ای) به بازار عرضه می شوند. از مهمترین مزایای طناب های ابریشمی می توان مواردی از قبیل مقاومت در برابر رطوبت، پوسیدگی، کپک و مواد شیمیایی و همچنین وزن سبک را بر شمرد.

قیمت طناب ابریشمی

طناب ابریشمی بر حسب جنس و نوع کاربرد و مصارفی که برای مشتری دارد با قیمت های متغیری تولید و به بازار عرضه می شود. هر چه که تعداد رشته ها و قطر آن ها بیشتر باشد قاعدتا جنس بیشتری برای ساخت آن به کار گرفته می شود که نتیجه آن قیمت بالاتر طناب خواهد بود.

از آنجایی که مواد اولیه این نوع از طناب ها توسط تولید کنندگان داخلی صورت می گیرد کیفیت آن با نمونه های خارجی برابری می کند. از طرفی به دلیل قیمت مناسب این طناب ها در مقایسه با نمونه خارجی برای خریدار بسیار با صرفه تر هستند.

وزن طناب ابریشمی

یکی از مهمترین ویژگی های طناب ابریشمی وزن سبک آن است. وزن طناب های ابریشمی بر اساس قطر، ساختار رشته ای و متراژ آن ها دارای تفاوت وزنی هستند. هر چه قطر و متراژ طناب بیشتر باشد وزن آن هم به صورت تصادی بیشتر خواهد شد. به عنوان مثال وزن طناب های ابریشمی 3 رشته ای بین 4 الی 1000 کیلو گرم متغیر است.

مشاهده مطلب
کمپرسور سایلنت

مرکز فروش طناب ابریشمی

مراکز گوناگونی برای عرضه طناب ابریشمی در سراسر کشور وجود دارد که توانسته اند محصولات خود را به فروش برسانند. امروز با تغییر سیستم فروش از حالت سنتی به دیجیتالی، تولید کنندگان زیادی توانسته اند با راه اندازی فروشگاه های اینترنتی محصولات خود را به بازار عرضه کنند. در همین راستا فروشگاه اینترنتی ایتال صنعت هم توانسته با به کارگیری کادری مجرب و توانمند در عرصه فروش طناب ابریشمی موفق عمل نماید و مشتریان خود را در سراسر کشور راضی نگه دارد.جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید.

تولید محتوا: کانون تبلیغاتی فرمو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *