باسکول آویز دیجیتال

 

یکی از نیازهای اساس کارخانجات و تولیدی‌ها باسکول آویز دیجیتال می‌باشد زیرا وزن کردن مواد و برخی کالاها به وسیله ترازوهای زمینی بسیار دشوار بوده به همین دلیل باسکول آویز را جایگزین کرده‌اند که در اینجا با کاربرد آن بیشتر آشنا می‌شویم.

کاربرد باسکول آویز دیجیتال

این وسیله نوعی از مدل‌های دیجیتالی باسکول‌های قدیمی می‌باشد که در کارگاه‌ها و فروشگاه‌های پروتئینی و کارخانجات صنعتی بیشترین استفاده را دارد؛ که آن را به سقف نصب می‌کنند و مواد را به قلابی که دارد آویز کرده و وزن آن را محاسبه می‌کنند.

باسکول دیجیتالی با قلاب یا قناره‌ای که دارد هر جسمی که مانند طناب باشد را می‌گیرد و وزن می‌کند؛ درمورد کاربد باسکول آویز دیجیتالی گفته شده که بیشتر در مراکز گمرکی و انبارها می‌باشد؛ و آهن فروشی‌ها نیز با همین وسیله آهن آلات خود را وزن می‌کنند.

باسکول آویز متناسب با نوع کاربردش انواع متفاوتی دارد؛ البته در ظاهر همه به یک شکل هستند اما برخی از فناوری‌های پیشرفته برخوردار بوده و می‌توان با با دستگاه‌های هوشمند متصل شوند و از راه دور آنان را کنترل کنید. برخی از این باسکول‌ها سقفی و برخی دیگر جرثقیلی‌اند یعنی به چرثقیل آویزان می‌شوند.

فروش باسکول آویز دیجیتال

در این سایت انواع باسکول آویز دیجیتالی در مدل‌های مختلف و با جزئیات کامل وجود دارد که خود قدرت انتخاب به شما می‌دهد تا بتوانید متناسب با کسب و کار خود بهترین را بدست بیاورد. برای راهنمایی کامل می‌توانید از مشاوران خرید در ارتباط باشید؛ تا محصول مورد نظرتان را بهتر انتخاب کنید.

قیمت باسکول آویز با ظرفیتی که برای اندازه‌گیری وزن اجسام دارد مرتبط می‌شود بدین معنا که هر اندازه وزن بیشتری را تحمل کنند هزینه بیشتری بابت آن باید پرداخت کرد؛ سایت ایتال صنعت عرضه کننده بهترین و با کیفیت‌ترین باسکول آویز دیجیتالی با قیمتی بسیار به صرفه نسبت به دیگران می‌باشد.

مشاهده مطلب
طناب ابریشمی

برای خرید این محصول و یا ابزارالات بارگیری دیگر، می توانید به این لینک و یا قسمت محصولات ایتال صنعت مراجعه کنید.

 

2 دیدگاه برای “باسکول آویز دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *