تسمه ی جغجغه ای کوچک

ما انسان های معاصر، همواره ناچاریم از جابه جا کردن اجسام مختلف،گروهی از ما کارگاه های صنعتی داریم ،یا در شغل مان گاه لازم میشود ابزاری را جابه جا کنیم،گروهی مستاجریم و به قول معروف خانه ی مان را روی دوش گرفته ایم و بماند که اصلا ممکن است شما که این متن را داری میخوانی راننده ی خودروی باری باشید.

این ها را گفتم که بگویم بدون شک شما هم مثل من ترس ها،خطرها،استرس ها و انرژی که هنگام جابه جایی ابزار مخصوصا در مسیر های طولانی قابل تجربه است را تجربه کرده اید.

بله ابزاری که بناست به شما معرفی کنیم این مشکل را تا حد زیادی مرتفع کرده است تسمه جغجغه ای یک ابزار برای مهار انواع اجسام حجیم و سنگین ،هنگام حمل و جابه جایی است.

مزایای تسمه ی جغجغه ای

این ابزار طناب گونه با داشتن اهرم مهار و جنس قوی طناب اولین و مهم ترین چیزی که به ارمغان می آورد ایمنی است و ایمنی به ان معناست که هم از اشیا مورد نظر ما با مهاری دقیق محافظت میکند هم از افتادن و خطرآفرینی جانی اجسام جلوگیری میکند.

دومین مزیت ابزار مذکور بهینه بودن است در واقع این تسمه ها هم در زمان جابه جای و مهار آن مددگر ما هستند و هم باعث میشود انرژی و نیروی انسانی کمتری نیاز باشد.

مزیت سوم آن تسهیل است به آن معنا که هم راحت بسته میشود و هم راحت باز.

شیوه ی استفاده از تسمه ی جغجغه ای

دسته ی جغجغه را میگشایید ،از قسمت شیارگونه ی انتهای  طناب  قلابدار را رد میکنید و و با بالاو پایین کردن دسته ی جغجغه بار را محکم و مهار میکنید و برای رهاسازی کافی است تسمه ی جغجغه را بیرون بکشید.

مشاهده مطلب
خلاقیت های شگفت انگیز با دریل

انواع تسمه ی جغجغه ای کوچک

بسته به انواع بار در سایز ها و جنس ها و کارخانه های مختلفی این محصول تولید شده است و از نظر سایز یکی از گونه ها گونه ی کوچک آن است که خود دارای انواعی است ،گونه ی کوچک آن با توجه به کاربرد فروان یکی از ابزاری است که بایست در هر خانه ای باشد.

قیمت انواع تسمه جغجغه ای کوچک

با توجه به جنس و کارایی مطابق بسیاری از اجناس و ابزار صنعتی و کاربردی این ابزار هم دارای قیمت های مختلفی است و فرد متمایل به تهیه میتواند با بررسی ظرفیت و جنس و تناسب هر گونه با کار غالب مورد نظرش، تسمه ی مورد نظر خود را انتخاب کند.

خرید تسمه ی جغجه ای کوچک

همان گونه که مستحضرید در زمینه ی ابزار حمل و نقل و جابه جایی ما افتخار داریم که ابزار متنوع و مختلفی را در معرض دید و خرید شما مشتری گرامی قرار دهیم اگر خواهان دیدن انواع تسمه ی جغجغه ای کوچک و تهیه آن هستید، کافی است به بخش فروشگاه ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *