ورق گیر عمودی

 

در صنایع مختلف ما با ورق ها و صفحه هایی گاه، سر و کار پیدا می کنیم که علاوه جرم زیاد دارای حجم نامطبوعی هستند، منظور از حجم نامطبوع آن است که از نظر جابه جایی با توجه به شکل هندسی دشواری فراوانی اسجاد می کنند مخصوصا انواع وزق های فلزی که به واسطه ی سخت بودن جنسشان علاوه بر نیرو و هزینه ی بالا ،احتمال خطر و آسیب را بالا می برند.

پیشرفت تکنولوژی برای حل این معضل ،به وسیله ای به نام ورق گیر رسیده است که تا حدود زیادی مسئله ی جابه جایی ورق های سنگین را به سهولت نزدیک کرده است.

همانگونه که از سطور بالا مشخص است ورق گیر ابزاری است که به واسطه ی آن میتوان ورق ها و اجسام سنگین و سخت-حمل را بلند و حمل و جابه جا کرد.

 

انواع ورق گیر

با توجه به تعدد انواع و اوزان مختلف ورق ها و همینطور جنس های گوناگون آن ،ورقگیر های مختلفی نیز تولید شده است، از مهم ترین ورق گیر های متداول میشود به ورق گیر های صنعتی،ام دی اف،دستی ،افقی و عمودی اشاره کرد.

 

انواع ورق گیر عمودی

همانگونه که از نام این ابزار بر می آید مخصوص حمل و انتقال اجسام در مسیر عمودی است و به آن عمودگیر نیز گفته میشود.

ورق گیر های عمودی با توجه به نوع کارکرد و ظرفیت و همچنین تولید کننده های آن به انواع گوناگونی تقسیم میشود، این انواع مختلف از 800کیلو تا 30 تن ظرفیت جابه جایی دارند و کسی که قصد دارد این ابزار را تهیه کند باید با توجه به نوع کاربری و ضرورت کار خود دست به انتخاب بزند.

قیمت انواع عمودگیر

این ابزار نیز مانند اکثر ابزار تسهیل گر حمل کالا، بسته به ظرفیت و دیگر ویژگی ها ،دارای قیمت های مختلفی است، گفتنی است ما مفتخریم که انواع گوناگون ورق گیر عمودی را با قیمت های مختلف در معرض دید و خرید شما مشتری عزیز میتوانیم قرار دهیم.

مشاهده مطلب
ورقگیر

 

برترین تولید کننده های ورق گیر عمودی

در زمینه ی ورق گیر به طور کلی کشور های شرق آسیا دارای تخصص و اعتبار بالایی هستند چند تولید کننده برتر در این زمینه ایگل کلمپ،سوپر ژاپن،تویو و ویتال چین هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *