وینچ برقی

 

وینچ در واقع ابزار کاربردی است که عمل جابه جایی اجسام به صورت افقی و عمودی را انجام می دهد، یکی از کاربردهای معروف وینچ در مورد حرکت و انتقال خودروهای گیرکرده در آفرود و کوهستان و در کل، مسیرهای صعب العبور است.

در واقع وینچ ها با حضور خود در صنایع مختلف مسئله ی جابه جایی اجسام سنگین را حل و کمرنگ کرده اند و باعث تسهیل امور مختلف شده اند.

البته کاربرد وینچ برقی به این مورد خلاصه نمیشود در بسیاری از موارد صنعتی و ساختمانی مورد استفاده است و به عنوان بالابر نیز کاربرد های فراوان دارد.

وینچ ها از نظر نوع نیرو به دو دسته ی وینچ دستی و وینچ  برقی تقسیم میشود.

 

وینچ برقی چیست

وینچ برقی انرژی حرکتی را با تبدیل به انرژی برق ایجاد میکند اعضای این ابزار عبارتند از قرقره ،کاکابل فلزی بسته شده روی قرقره،قلاب و گیربکس.

 

وینچ برقی کوچک

این گونه از وینچ به دلیل اینکه جابه جایی راحتی دارند و از طرفی جای کمتری میگیرند بسیار مورد استفاده و پرطرفدارند وینچ در اندازه ها و توان های مختلف تولید میشوند.

 

بهترین تولیدکنندگان وینچ برقی

امروزه برند های مختلفی در زمینه ی این ابزار کاربردی فعالیت دارند و اقدام به تولید کرده اند در این میان شرکت های ویتال،کیوتو و دماگ از شهرت بیشتری برخوردارند.

قیمت وینچ برقی  

با توجه به مواردی که گفته شد و همچنین تنوع زیاد مارک ها و گونه ها ،قیمت های این ابزار هم بسیار مختلف است و علاوه بر مد نظر قرار دادن توان و راندمان و جرم یکی دیگر از فاکتورهای خرید وینچ قیمت آن است.

ما مفتخریم که میتوانیم انواع مختلف وینچ با قیمت های مختلف و مناسب برای خریداری به شما مخاطب گرامی ارائه دهیم تنها با ورود به قسمت فروشگاه ضمن دیدن انواع مختلف وینچ دلخواه خود را انتخاب کنید.

مشاهده مطلب
وینچ برقی قابل حمل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *