وینچ برقی تکفاز

وینچ های برقی تکفاز برای بالابردن و کشیدن و جابه جایی کالا از وزن 100 تا 1200 کیلو را دارد، جنس پوسته ی م.تور آلومینیومی بوده و گیربکس آن از چرخ دنده فولادی تولید شده است ،طول سیم بکسل وینچ درحالت یک لا 20 متر و در حالت دولا یا دوبل 10 متر میباشد ، با دو کلید پایین و بالا کلید وینچ ها و یک کلید قطع اضطراری است.

قیمت وینچ برقی تکفاز

همانطور که می دانید ، قیمت وینچ های برقی بستگی به کیفیت و کاربرد آن ها است ، اما اگر به صورت تقریبی بخواهیم مثال بزنیم.

بالابرقی 800 کیلویی محک مدل پی ای 12 ، قیمت : 1574000تومان و یا بصورت تقریبی بالابر برقی 1000 کیلویی 4 کاره محک ، به قیمت :‌3711700 تومان است.

خرید وینچ برقی تکفاز

برای خرید این نوع وسیله ها بهتر است اول تحقیق کنید و از فروشگاه های مخصوص وسیله های صنعتی و یا از طریق اینترنت و به صورت آنلاین مدل مورد نظر خود را تهیه کنید.ما در فروشگاه ایتال صنعت توضیحات کاملی راجب وینچ برقی داده این و برای خرید می توانید به محصولات و یا این لینک مراجعه نمایید.

 

وینچ برقی ویتال

این نوع وینچ مجهز به موتور پر قدرت با سیم پیچی مسی و بدنه با جنس استیل مقاوم در شرایط سخت کاری ساخته شده است ، درای سیستم قطع کننده حرارتجهت محافظت از موتور اتوماتیک فوقانی می باشد ، این نوع دستگاه دارای گارانتی است و مجهز به سیم بکسل فولادی در برابر پیچ خوردگی می باشد.

 

مشاهده مطلب
همه چیز درباره پیستوله قلمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *