دستگاه پولیش و بررسی کلی انواع

مراقبت و نگهداری وسیله های مهم و لازم زندگی ما ، به نوعی نگهداری از سرمایه ی خود است ، همانظور که نگهداری ماشین واقعا مهم است ، برای تمیز کردن و از بین بردن آثار لک و خش از روی بدنه ی ماشین خود می توان دستگاه پولیش را معرفی کرد ،پولیش خودرو ها به دوصورت انجام می شود ، دستی یا با دستگاه پولیش صورت می گیرد ، پولیش های دستی بسیار ساده عمل می کند ،با ریختن مایع پولیش روی یک دستمال تمیز و با یک اسفنج و یا پنبه می توان هرچه سریع هر لک و خش و رنگ پریدگی های ماشین را از بین می برد.برای آشنایی با دستگاه پولیش مطالب زیر را مطالعه کنید.

دستگاه پولیش کوچک

پولیش کوچک یکی از دستگاه های سبک و مناسب برای تمیز کردن ماشین است ،و یکی از مهمترین ویژگی یک دستگاه پولیش کوچک بودن آن است.

 پولیش ارزان

دستگاه های پولیش قیمت های متفاوتی دارد که این قیمت ها بر اساس کارآیی آن ها فرق دارد ، اینکه وسیله ی مورد نظر ما هم با کیفیت از لحاظ کارآیی باشد و هم مقرون به صرفه قطعا یک امر مهم است ، شرکت ها و برند های مختلف در دنیا ، آمده اند دستگاه پولیش را تولید کرده اند در اندازه ها و کیفیت ها و قیمت های متفاوت ، تا همهی افراد بتوانند به راحتی این دستگاه راه تهیه کنند.

پولیش خودرو

پولیش ماشین با ازبین بردن یک لایه نازک از جرم روی بدنه و خط و خش ها است ، پولیش های خودرو اگر واکس برای درخشنده تر شدن سطح بدنه ی ماشین داشته باشند ، بسیار جلا و درخشندگی می دهد به بدنه ی ماشین ، خیلی از کارشناسان معتقدند پولیش کردن ماشین باید دوره ای منظم به عنوان برظرف کننده ی کدری و محافظت از رنگ خودرو انجام شود.برای پولیش کردن هم می توانید محلول پولیش را با دست بهر وی بدنه بزنید و هم می توانید با دستگاه پولیش انجام دهید.

مشاهده مطلب
ورق گیر افقی

پولیش انگشتی

این دستگاه برای انجام پولیش کردن به صورت ساییدن سطوح بدنه ماشین در ابعاد و اندازه های مختلف و شکل های گوناگون است . پولیش انگشتی سری های متغییری دارد که برای هر سظح و شکلی سری ها عوض می شود. طول این دستگاه 27 سانتی متر و وزن آن 1 کیلوگرم است.

پولیش بادی

این دستگاه جز آن دسته دستگاه های است که در صنعت خودرومورد استفاده قرار می گیرد ، پولیش بادی برای سمباده زدن و صیقل سطوح مختلف مانند چوب استفاده می شودو قابلیت سمباده و پولیش را باهم دارد.

برند های معتبر پولیش

موفقترین شرکتی که تولید کننده ی پولیش خودرو و مواد نگهدارنده ی و شوینده است جتسون می باشد، جتسون برند معتبری در زمینه تولید دستگاه پولیش است که در ایران هم از آن خریداری می شود.

برای معرفی برند های دیگر تولید کننده ی دستگاه پولیش اشاره می شود به : مفرا ، مادرز، فراوران روشن که یک محصول ایرانی با کیفیت اروپایی می باشد. دیگر برند ها وورث ، سوناکس می باشد.

انواع دستگاه پولیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *