انواع وینچ برقی

چطور می شود که یک سیم و قرقره ، مکانیزم حرفه ای مثل وینچ رو به وجود می آورد ؟

بله وینچ برقی با مکانیزم یک سیم و قرقره است که برای بالا بردن و پایین آوردن اجسام به کار آمده است ، وینچ ها هم انواع متفاوتی دارند که هرکدام برای انجام کاری تولید شده است . در اینجا چند مورد از وینچ ها را معرفی می کنیم :

بالابر تک فاز ،وینچ برقی ، وینچ دستی بدون کلاج ، وینچ دستی کلاج دار ، وینچ  تک فاز و سه فاز ، وینچ  سبک ، وینچ رونیکس ، وینچ کوچک و …

قیمت وینچ برقی تکفاز

 

قیمت وینچ برقی تک فاز همچون وینچ های دیگر متفاوت است ، که اصولا وینچ  های برقی تک فاز ،  توافقی به فروش می رسد . برای جابه جا کردن و بالا و پایین بردن اجسام  با وزن 100 تا 1200 کیلوگرم است ، این نوع وینچ پوسته موتور آلومینیومی  بوده و گیربکس آن  هم از چرخ دنده ی فولادی ساخته شده است ، طول سیم بکسل درحالت یک لا 20 متر و در حالت دوبل 10 متر می باشد.

 

 

قیمت وینچ برقی سبک

وینچ های برقی سبک ، وینچ هایی هستند که ریموت دارند و قابل حمل هستند دارای نشانگر ال ای دی هستند ، طول عمر بالایی دارند، و درای ریموت کنترا از راه دور هستند  ، ولتاژ240-100 ولت و وزن دستگاه 7 کیلوگرم است ، قیمت افقی را در وزن 454 و 908 کیلوگرم دارد.

قیمت وینچ برقی کوچک

وینچ های برقی کوچک همانطور که اسمش روی آن است ، وینچ های کوچک و جایی حمل می کند ، قیمت این نوع دستگاه با توجه به قطعاتی که داخل هر یک از وینچ های کوچک به کار رفته است تغییر می کند.

مشاهده مطلب
ابزار آلات برقی ادون

 

وینچ برقی رونیکس

رونیکس بالابر برقی 600 کیلویی است که معمولا رنگ آن قرمز است ودارای گارانتی است ، ارتفاع دوبل این دستگاه 9 متر و سرعت دوبل آن معمولا 5 متر در دقیقه است ، ظرفیت بار استاندارد 300 کیلوگرم است این دستگاه ساخت چین است . دارای سیستم قطع کن حرارتی جهت محافظت از موتور مجهز به قفل کن می باشد .در مکانیزم های کابلی و زنجیری نیروی بالابری توسظ وینچ برقی رونیکس هم انجام می شود .

 

وینچ برقی سه فاز

همانطور که می دانید وینچ ها کاربردهای زیادی دارند و کی از کاربردی ترین وینچ ها نوع برقی آن است که بر روی ماشین هم نصب می شود، وینچ ها انواع مختلفی دارند که هنگام نیروی گردشی وینچ باهم متفاوت هستند، انواع وینچ ها عبارتند از وینچ هیدرولیک و پنوماتیک و وینچ برقی و گاردنی ف وینچ تک فاز و سه فاز از خانواده ی وینچ برقی هستند، و کاربردی ترین ها در این دستگاه است همانطور که مشخص است ف وینچ سه فاز در خیلی موارد به کار می رود برای مثال ، برای سهولت در عمل کابل کشتی او وینچ های دیزلی و یا برقی سه فاز استفاده می کنند، در ساختمان سازی برای بالابردن اجسام سنگین که شرایط حمل وزن در برقی سه فاز از 300 تا 2 تن است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *