فروشگاه ایتال صنعت

سبد خرید

راهنمای خرید دستگاه لوله بازکن

همانطور که می­دانید، گرفتگی لوله­ی فاضلاب یک امر طبیعی و عادی می­باشد و دستگاه لوله باز کن در خانه ­ها وجود ندارد و خیلی از منازل­ها از گرفتگی لوله­ی فاضلاب رنج می برند­. ما در این مقاله قصد داریم به شما از نحوه­ی استفاده از این دستگاه و انواع دستگاه با تعاریف دقیق برای شما بازگو کنیم.

دستگاه لوله بازکن

 

انواع دستگاه لوله بازکنی

  • دستگاه لوله باز کن میلاد با مدل ۳۷۵ وات

این دستگاه  دارای وزن، ۲۲ کیلوگرمی بوده و از گارانتی یک ساله برخوردار می­باشد. قدرت توان این محصول، ۳۷۵ وات بوده که سرعت دور آن دریک دقیقه ۴۷۰ است. لازم به ذکر است که این محصول از قابلیت استفاده از فنر مخصوص به دستگاه بهره­مند می­باشد.

  • دستگاه لوله باز کن کیفی با مدل ۷۵۰ وات

این دستگاه لوله بازکنی دارای وزن، ۲۳ کیلوگرمی بوده و از گارانتی یک ساله برخوردار می­باشد. قدرت توان این محصول، ۷۵۰ وات بوده که سرعت دور آن در یک دقیقه تقریبا ۴۷۰ است. دقت کنید که این نوع دستگاه، از قابلیت بکاربردن فنر در ابعاد ۲۱ در ۱۲ سانتی متری برخوردار می­باشد.

 

  • دستگاه لوله باز کن ارابه­ایی با مدل ۱۵۰۰ وات

این دستگاه از وزن، ۱۹ کیلوگرمی بوده که دارای دو سال گارانتی می باشد. دقت کنید که این نوع محصول از دستگاه، قابلیت استفاده از فنر را ندارد تنها با داشتن سرعت دور در یک دقیقه­ی بالا کار خود را انجام می­دهد. قدرت توان این محصول، ۱۵۰۰ وات است.

 

  • دستگاه لوله بازکنی پرتابل با مدل دریلی

این نوع دستگاه لوله باز کن از وزن، ۲۰ کیلوگرمی بوده که دارای یک سال گارانتی برخوردار می­باشد. این نوع محصول از دستگاه چاه باز کن قابلیت استفاده از فنر را دارد که قدرت توان آن ۱۵۰۰ وات می­باشد. دقت کنید که سازنده­ی این دستگاه، ایران می­باشد.

مشاهده مطلب
دستگاه فاضلاب باز کن

 

  • دستگاه لوله باز کن خانگی

این نوع دستگاه  از وزن، ۴.۷۵ کیلوگرمی برخوردار می­باشد که دارای سرعت دور در یک دقیقه ۸۰۰ بوده که قابلیت استفاده از فنر و فنرچه را دارد. دقت کنید که این نوع محصول ساخت خود کشور ایران بوده که قدرت توان ۶۰۰ واتی را دارد.

 

  • دستگاه لوله بازکن ساده با مدل ۳۷۵ وات

این نوع دستگاه دارای وزن، ۱۹ کیلوگرمی بوده که قدرت توان ۳۷۵ وات را دارد. این نوع محصول از دستگاه قابلیت استفاده از فنر مخصوص به کار با این نوع دستگاه می­باشد. دقت کنید که این دستگاه ساخت خود کشور بوده که لوازم دیگر در کنار این دستگاه وجود دارد.

انواع دستگاه لوله بازکنی

نحوه­ ی استفاده از دستگاه چاه باز کن

برای استفاده از این محصول با انواع مدل­های مختلف از فنر یا فنرچه­های مخصوص به دستگاه استفاده می­کنند. استفاده­ی این نوع محصول انواع روش­های مختلفی دارد که دارای یک محفظه­ی بزرگ با فنر خصوص بوده و به مقدار معینی که لازم است این فنر به داخل لوله­ایی که گرفته شده فرو می­رود و درنتیجه با روشن کردن دستگاه فنر در داخل این لوله به گردش می­آید و لوله­ی گرفته شده کم کم باز می­شود. لازم به ذکر است که دست انسان با فنر در تماس نیست و این امر در حین چرخیدن فنر در داخل لوله آسیب نمی­رساند و اینکه یکی از مهم ترین مزایای استفاده از این نوع دستگاه­ها به بالا بودن سرعت عملکرد در رفع گرفتی لوله می­باشد.

خرید دستگاه لوله بازکنی

ما در این مقاله به شما از تمام اطلاعات مربوط به  دستگاه فاظلاب بازکن توضیح داده و بازگو کردیم، حال برای خرید یک دستگاه باکیفیت و مقرون به صرفه به شما سایتwww. Italsanat.ir  را معرفی می کنیم شما با مراجعه به این سایت و خرید از آن­ها درعرض ۲ ساعت می­توانید دستگاه موردنظر خود را تحویل بگیرید.

مشاهده مطلب
دستگاه فاضلاب باز کن

تولید محتوا و سئو توسط کانون تبلیغاتی فرمو

: برچسب ها , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...