فروشگاه ایتال صنعت

سبد خرید

ابزار صافکاری چسبی

 • ابزار صافکاری چسبی

  تگرگ کش چسبی قیمت

  تگرگ کش یکی از دستگاه های مهم در صافکاری بدون رنگ است که با استفاده از آن فرورفتگی و نا صافی های بدنه خودرو که بیشتر ناشی ار برخورد تگرگ بر روی بدنه است ترمیم می شوند. دستگاه تگرگ کش چسبی خود دارای ابزار هایی برای صاف نمودن هر چه بهتر تورفتگی های بدنه خودرو می باشد که شامل کشنده ضربه زن، کشنده دو پایه، کشنده دستی، کشنده پنجه ای، سمبه، چکش، مخرن اسپری، تفنگ حرارتی، چسب صافکاری و کارتگ های پلاستیکی هستند. بدین ترتیب صافکاران با استفاده از این ابزارات می توانند اقدام به تگرگ کشی نمایند.

  چسب صافکاری

  چسب صافکاری یکی از ملزومات مهم صافکاران برای ترمیم و تعمیر هر چه بهتر خودرو است. زیرا با این چسب به همراه یکسری قطعات دیگر به راحتی می توان خورو هایی که دچار تورفتگی و یا قرشدگی شده اند را به طور طبیعی صاف نمود. برای این منظور پایه های پد دار را به چسب صافکاری آغشته می کنند و آن را بر روی محلی که دچار تورفتگی شده قرار می دهند و پس از خشک شدن چسب، سپس دستگیره ها را به پایه های پد دار وصل می کنند و آن را می کشند تا جایی که پایه ها از جا کنده شوند و در این بین فرورفتگی هم صاف تر می گردد. پس از پایان کار باید چسب صافکاری را از روی بدنه خودرو جدا نمود.

   

  ابزار صافکاری مدرن

  بدنه خودور همانند لباس یک انسان علاوه بر جنبه زیبایی دارای نقش محافظت نیز می باشد بنابراین با کوچترین آسیب رسیدن به بدنه خودرو بایستی نسبت به تعمیر آن اقدام نمود. صافکاران برای ترمیم خودرو از دو روش بی رنگ و یا با رنگ استفاده می کنند که هر کدام از این ها دارای ابزارات گوناگونی برای رفع آسیب های وارده به بدنه خودرو هستند. و همگام با پیشرفت هایی که در علم و صنعت صورت گرفته، ابزار صافکاری مدرن هم به منظور ترمیم هر چه بهتر وارد بازار شده که از جمله آن می توان اشاره ای به پولیش، پمپ رنگ، خشک کن رنگ، تگرگ کش چسبی، دستگاه هاتبکس، جک شاسی کش، میله های pdr و … نمود.

  مشاهده مطلب
  معرفی اهرم های صافکاری بدون رنگ

  ابزار صافکاری pdr

  یکی از ابزار های کاربردی صافکاری، میله های PDR هستند. صافکار با استفاده از این میله ها بدون نیاز به چکش و یا ضربات مکرر می تواند تورفتگی هایی که بر روی بدنه خودرو ایجاد شده را صاف نماید. این میله ها که در صافکاری بدون رنگ مورد استفاده قرار می گیرند دارای جنسی فولادی می باشند که با سر زاویه دار خود قادر اند فرورفتگی های بدنه خودرو را صاف نمایند. استفاده از این وسیله مستلزم مهارت و تخصص بالای صافکار می باشد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  : برچسب ها , ,

  یک دیدگاه در “ابزار صافکاری چسبی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  درحال بارگذاری ...
  سلام

  برای مشاوره رایگان در واتساپ کلیک کنید.

  Social